Limerick City College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в City College Лімерик

Лімерик City College є незалежною установою, для місцевих і іноземних студентів. Студенти, які успішно закінчили навчання в Лімерик City College може прогресувати до вищої освіти в Ірландії, Британських і американських університетах або забезпечити успішну кар'єру в різних областях. А також підтримка високих академічних стандартів та забезпечення якості навчання, Лімерик Місто Коледж відомий своєю оперативного реагування на події освіти та професійної підготовки на світовому ринку.

Створення коледжу в минулому році була дуже цікавою, і ідеальним центральним розташуванням у місті з державою в найсучасніших засобів, гарантує, що наші студенти мають просторий і універсальний середовище навчання.

Лімерик City College розташований в сучасному об'єкті в якому знаходиться центр бібліотека та навчання ресурсу, десятеро інтернет-термінал в лабораторії і державою в найсучасніших класах. Є ряд рекреаційних об'єктів в декількох хвилинах ходьби, а також кафе і на кампусі напоями та зручностями номерів.

Всі курси дотримуйтесь вимогам відповідного ірландської та британської експертизи і привести до кваліфікацій, які присуджуються професійними організаціями або ступенів, що присуджуються відповідних університетів. Кожен курс був обраний за його ставлення до комерції та промисловості і для її міжнародного визнання як доказів професійної компетенції.

У центрі уваги студент той, який дійсно ірландський перспектива, і ми з нетерпінням чекаємо вітати студентів з усіх куточків земної кулі, що забезпечують широкий академічного середовища.

Студенти, що надходять в коледж насолоджуватися кожним практичний стимул до успіху. Лімерик Місто Коледж укомплектований викладачами найвищої якості, і всі студенти мають доступ до вражаючим набором фахівців навчальних посібників, включаючи аудіо-візуального обладнання та сучасних комп'ютерних засобів. Лектори вибрані не тільки для своїх технічних навичок, а й на їх здатність передати свої знання іншим. Вони цікаві і доброзичливі, і завжди робити все можливе, щоб гарантувати, що курс якомога більш приємним. У такої прогресивної середовищі студентів відкрити новий інтерес до навчання, і нові ринки збуту для своєї природного потенціалу.

Коледж є гордістю представляємо це кошти і оголосити, що всі класи незалежно один від одного центральне опалення і кондиціонування в комплекті з дошками і цифрових проекторів (які пов'язані з комп'ютерної мережі коледжу), комп'ютерний зал обладнаний за останнім словом техніки з плоским екраном , велика бібліотека з читальним залом, обладнаний комп'ютерними терміналами для електронного навчання, доступ в Інтернет і Wi-Fi, студентський послуг офіцера і студента загальній кімнаті.

Розташування