Прочитайте офіційний опис

Ми цілком можемо пишатися нашими учнями та результатами, які вони досягнули в минулому, що дозволило їм продовжувати курси навчання в університетах як вдома, так і за кордоном. Окрім цього, багато хто з них перейшли до Інститутів технології та інших коледжів подальшої освіти через систему зв'язків вищої освіти та зв'язки просування коледжів корка. Я закликаю вас звернутися до коледжу, щоб отримати більш детальну інформацію про будь-який курс, який вас цікавить.

Вибирайте мудро і пам'ятайте, що ми готові запропонувати будь-які подальші поради. Це ваш новий початок - ваше подорож. Вибравши Kinsale College ви зробили перший важливий крок.

Ліз Мойніхан - директор

Коледжні заклади

Kinsale College продовжує рости і вдосконалюватися, щоб відповідати потребам своїх учнів; кошти коледжу відображають це зростання.
Коледж має цілеспрямоване об'єднання для залучення студентів, що беруть участь у драмі, у вигляді свого вражаючого амфітеатру. Професійні кулінари навчаються в професійній кухні та 16-місному ресторані. Учні стійкого садівництва / пермакультури мають доступ до ринку саду, двох полі тунелів та навчального закладу для вирощування трав, овочів, фруктів, горіхів та квітів. Студенти, які беруть участь у курсах підготовки технологій, використовують комп'ютери Apple Mac та сучасне програмне забезпечення.
Студентські арт-студенти насолоджуються приміщеннями для темних кімнат та доступом до "Мілл у Кінсейле" для їх кінцевої виставки. Всі студенти мають доступ до контрольованого комп'ютерного приміщення для навчання та написання завдань, в комп'ютерному приміщенні є друкарня, а також безкоштовний Інтернет. Також до послуг гостей безкоштовна автостоянка для студентів у головному кампусі в Кінсейлі. Всі студенти коледжу насолоджуються різноманітним і живим соціальним життям у Кінсейле, де є безліч пабів, нічних клубів та концертних майданчиків.

Місце розташування коледжу

Kinsale College має завидне розташування у риболовному та туристичному селищі Кінсейл, за 25 км від міста Корк. Місцеположення відомо як на національному, так і на міжнародному рівнях для своїх ресторанів, ринків і занять на вулиці.
Місце розташування вплинуло на зростання і розвиток деяких наріжних каменів курсів коледжу - Outdoor Recreation, Sustainable Gardening (пермакультура) та Professional Cookery. Для іноземних студентів варто зауважити, що "Кінсейл" знаходиться приблизно в 20 км від міжнародного аеропорту Корк, а також знаходиться за межами легкої заїзди до паромного порту Рингукідді. Регулярний автобус тепер працює від міста Корк до Кінсейлу, що робить його більш доступним, ніж будь-коли раніше, для тих, хто подорожує до коледжу. Оренда житла доступна в селі протягом навчального року, а будинки / номери часто рекламуються на дошці оголошень коледжу.

Зв'язок

Комунікації є обов'язковим модулем для більшості курсів 5 рівня та деяких курсів рівня 6. Це ключова навичка, корисна і важлива в усіх аспектах життя та роботи.
Після завершення цього модуля студенти будуть вдосконалювати ключові навички спілкування, слухання, читання та письма, а також невербальної та візуальної комунікації. Бізнес і творче письмо, участь у групах, навички співбесід та презентацій - все це охоплює. Технології зв'язку мають величезний вплив на наше життя, і студенти дізнаються про основні проблеми, які впливають на них.
Збір інформації, такий як наукові навички, буде покритий, і в кінцевому підсумку студенти будуть розвивати свою впевненість, щоб ефективно передавати та інтерпретувати значення ефективності мовлення та письма.
Модуль навчається живим, творчим та інтерактивним шляхом, і заохочується активна участь студентів та вклади.

Досвід роботи / практика роботи

  • Досвід роботи: Студенти подають заявку та пройдуть мінімум десять днів на досвід роботи в навчальному закладі. Деякі з найкращих навчань відбуваються під час цього досвіду, який дає шанс на реальні практичні заняття та завдання. Студенти ведуть журнал про свою діяльність та роздумують про їхню роботу. Планування та підготовка включають в себе підготовку документів, таких як поточний резюме, листа-заявка, аудит навичок, план кар'єри та аналіз досліджуваної галузі / галузі. Законодавство, пов'язане з роботою, буде охоплено, щоб студенти зрозуміли свої права та обов'язки. Наглядач на робочому місці заповнить форму оцінювання на основі студента.
  • Практика роботи. Студенти, які виконують цей модуль, подадуть заявку та пройдуть мінімум 40 днів в організації, пов'язаної з їх навчанням. Вони будуть вести облік своїх повсякденних дій, оцінювати та відображати їх ефективність.
Дослідження проводитимуться в організації, його структурі, функціях, політиці тощо. Законодавство, пов'язане з роботою, буде охоплюватися, щоб студенти зрозуміли свої права та обов'язки. Роботодавець на робочому місці заповнить форму оцінювання на основі студента.

Міжнародні студенти

Kinsale College вітає заявників з усіх куточків світу. Ми цінуємо культурну різноманітність та багатство, які міжнародні студенти приносять до коледжу. Ця сторінка спрямована на допомогу іноземним студентам, які бажають навчатися в коледжі.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Kinsale College

Цей курс призначений для студентів, де англійська мова не є їхньою рідною мовою. Ми зосереджуємо увагу на ефективному спілкуванні та включаємо всебічну роботу з граматики ... [+]

Дізнайтеся англійську мову в Кінсейлі

Цей курс призначений для студентів, де англійська мова не є їхньою рідною мовою. Ми зосереджуємо увагу на ефективному спілкуванні та включаємо всебічну роботу з граматики, лексики, вимови та вміння слухати, говорити, читати та писати.

Нова лексика відіграє величезну роль у цьому курсі, і наші вчителі-фахівці гарантують, що ви готові до роботи або подальшої освіти, оскільки ви зможете більш точно, ефективно та з більшою впевненістю користуватися англійською мовою.... [-]

Ірландія Kinsale
інформація
англійська
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kinsale College

Ця нагорода за повний робочий день дає сертифікат 5-го рівня QQI після одного року. Курс побудований таким чином, щоб забезпечити студентам високий рівень підготовки та о ... [+]

Догляд та освіта в ранньому дитячому віці

Ця нагорода за повний робочий день дає сертифікат 5-го рівня QQI після одного року. Курс побудований таким чином, щоб забезпечити студентам високий рівень підготовки та оцінки, що призведе до визнаної кваліфікації для тих, хто бажає працювати в секторі догляду за дітьми в різних сферах, таких як; працюючи з дитиною в дитячому садку, дошкільному закладі або з дитиною з особливими потребами.... [-]

Ірландія Kinsale
інформація
англійська
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kinsale College

Курс мультимедійного виробництва на рівні 5 забезпечує заземлення в інструментах та прийомах, що використовуються для роботи в різних галузях. З інтерактивних медіа, віде ... [+]

Мультимедійна продукція

Курс мультимедійного виробництва на рівні 5 забезпечує заземлення в інструментах та прийомах, що використовуються для роботи в різних галузях. З інтерактивних медіа, відеопродукції, звукорежисної та графічного дизайну, випускники курсу мультимедіа мають більше можливостей, ніж будь-коли раніше.

Про курс

Курс мультимедійного виробництва на рівні 5 забезпечує заземлення в інструментах та прийомах, що використовуються для роботи в різних галузях. З веб-сайтів, реклами, обробки зображень або анімації, випускники курсу мультимедіа мають більше можливостей, ніж будь-коли раніше.... [-]

Ірландія Kinsale
інформація
англійська
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kinsale College

Сталий садівництво / пермакультура - це науковий курс, який пропонує практичний і широкомасштабний досвід навчання в унікальному та процвітаючому коледжі. Kinsale має міц ... [+]

Сталий садівництво / пермакультура

Сталий садівництво / пермакультура - це науковий курс, який пропонує практичний і широкомасштабний досвід навчання в унікальному та процвітаючому коледжі. Kinsale має міцні традиції харчування та сільського господарства, а також забезпечує майже ідилічне середовище для вивчення екології та природного середовища. Курс - це суміш семінарів, що проводяться на уроках, практичні заняття, відвідування майданчиків, майстер-класи з цілого ряду спеціалістів, що відвідують, та робота над групою проектів.... [-]

Ірландія Kinsale
інформація
англійська
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою