Irish College of English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ірландський коледж англійської мови

Якість Школа англійської мови в Дубліні, Ірландія

Курси для дорослих і молодший англійська в красивих Малахайдское на берегової лінії Дублін

Ірландський коледж англійської мови

Нагородами якості освіти Середній, Ірландський коледж English Language School була заснована в 1992 році.

Ми Визнаний Департаментом освіти як такі, що цілий рік виняткові англійські школи для викладання англійської мови як іноземної. Ми також є членами MEI, органу підвищення якості освіти в Ірландії і забезпечення захисту Learner.

На передньому краї етос нашої школи, щоб наші студенти вивчають англійську з позитивним досвідом студента. У 2014 році ми були відзначені Малахайд торгової палати з «Service Excellence Award» за наочною демонстрацією чудового і послідовного обслуговування клієнтів і в 2016 році ми були удостоєні «Організація року» премії. У 2015 році ми були першими, школа англійської мови в Ірландії, щоб бути в шорт-лист для молодших класів курсу Study Travel Award Global Industry Star. У 2016 році ми були знову номінована на цю нагороду, а також премії англійської мови школи Європи.

У нас є два англійських шкіл в Дубліні. Наші школи знаходяться в ідеальних місць Дублін включаючи Малахайд English School, в Портмарнок англійській школі і житлової Літній англійський табір в абатство гленстал, Лімерик.

В Малий професійніше Школи англійської, наші якості Курси англійської мови відомі їх передового досвіду і зосередитися на Progression пропонуючи велику співвідношення ціни і якості. У нас є повний і неповний програми навчання для дорослих цілий рік і може вмістити групи школи протягом всього року, і ми спеціалізуємося на курси англійської мови для дітей та підлітків за допомогою наших молодших англійської мови Літні табори.

Чому обирають навчання в нашому English Language School?

  • Відмінно Student Experience - Award Winning школа англійської мови в Дубліні.
  • Якість Курси англійської мови - Визнаний Департаментом освіти і членів MEI.
  • Вчинені Прибережні Дублін Місцезнаходження Малахайд & Портмарнок - Дублін (10 хвилин), Дублін Центр міста (20 хвилин).
  • Малахайд - Ідеально для дітей і підлітків - Малахайд є одним з Дубліна найбагатших і безпечної міст.
  • Позитивний досвід клієнта - Наша відмінна зворотній зв'язок "Кращий Юніор літній табір Досвід Ірландії.
  • Прогулянка в школу - Унікально всі наші якості Приймаюча сім'я Розміщення знаходиться в межах пішої доступності від школи.
  • Престижні Школа - інтернат - Наш новий молодший Житловий програми в абатство гленстал.
Ірландський коледж англійської мови

Приєднуйтесь до нас в 2017 році і випробувати невелику школу відчувати і дружній атмосфері, де індивідуальні потреби можуть бути задоволені. Наші зосереджені табори Молодший в червні, липні і серпні 2017 року запропонувати дітям і підліткам можливість зануритися в мову і повернутися додому з великим швидкості і любові англійської мови. Це допоможе їм досягти своїх цілей дослідження і поліпшити майбутні можливості кар'єрного росту. Наше ідеальне розташування в Малахайдское пропонує безпечну і красиву обстановку на березі моря для будь-якого дослідження перебування. Ми в межах легкого доступу всіх туристичних визначних пам'яток Дубліна робить нас великий вибір для англійської мови школи в Дубліні.Ірландський коледж англійської мови визнається ACELS, служба якості та кваліфікацій Ірландії, для викладання англійської мови (ELT).

Ірландський коледж англійської мови

Розташування

Дублін

Address
Irish College of English,
6 Church Road,
Malahide,
Co. Dublin,
K36 KF21,
Ireland.

Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Лімерик

Address
Glenstal Abbey
Co. Limerick

Лімерик, Графство Лімерик, Ірландія