Прочитайте офіційний опис

ласкаво просимо в Англійська мова Ірландія - акредитована МЕІ школа на сонячному Південний схід Ірландії. Ми готові поділитися нашим якістю Курси англійської мови, Наша культура, а також наша турбота та увага у чудовій сільській обстановці з деякими подіями на місто, якщо ви шукаєте деяких!

З горами славні сільські та річкові долини все під рукою, Графство Карлоу Варто відкрити та досліджувати. Відпочиваючи на прекрасному ландшафті, відвідувачі Карлоу в сонячному південно-східному напрямку Ірландії розкриють чудовий відпочинок, вражаючи пригодами на природі, традиційним сільським життям, яскравими магазинами та багатим культурним надбанням.

Заснована в 2000 році вчителями та батьками, Рут і Террі Коффі; Англійська мова Ірландія (ELI) є Мовний навчальний заклад світового класу Доповнено 300 соток місцевих приймаючих родин Присвячений тому, щоб допомогти кожному студенту досягти свого повного потенціалу за допомогою поглибленого навчання та керівного шляху до вищих навчальних закладів.

ELI Університет Викладачі-випускники створюють персоналізований навчальний досвід, який залучає студентів до активних методів навчання, що підвищують їхню самооцінку, впевненість у собі, здатність критично мислити та виражати себе творчо.

Наша пристрасть - забезпечити кращий навчальний та культурний досвід на все життя з почуттям ірландського тепла, доброзичливості та веселощів.

Всі викладачі - випускники вузів, які мають кваліфікацію викладати англійську як іноземну мову. Багато хто навчав за кордоном та навчався у класі з широким спектром академічних і життєвих вражень. Їхня увага приділяється якості навчання в особистій, спокійній та дружній атмосфері.

Методологія викладання

Навчання ELI орієнтовано на потреби учнів, а спеціальні курси - на замовлення. Заняття призначені для розвитку навичок комунікації завдяки поєднанню інтерактивних та структурних підходів. Ми пишаємося нашим комунікативним методом навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

English Language Ireland

На нашому загальному курсі англійської мови, ви збираєтеся багато говорити! Класи чудово підходять для студентів та професіоналів. У вас є 20 годин щотижня, щоб зосередит ... [+]

На нашому загальному курсі англійської мови, ви збираєтеся багато говорити! Класи чудово підходять для студентів та професіоналів. У вас є 15 годин щотижня, щоб зосередити увагу на ваших потребах. Підніміть свій рівень, зробіть нових друзів по всьому світу та насолоджуйтеся безкоштовними напоями під час перерви вранці. Наші маленькі групи гарантують особисту увагу всіх наших учнів. Так приходьте і практикуйте свою англійську мову в Карлоу, прекрасному ірландському містечку на Давньому Сході Ірландії. ... [-]

Ірландія Карлоу
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 25 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
The Schoolhouse,
46 Idrone Park,
O'Brien Road

Carlow, Графство Карлоу, IE
Social Media