Direct English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Ви хочете вивчати курси англійської мови в одному з найкрасивіших, яскравих і дружніх міст Ірландії? Тоді, ласкаво просимо до Direct English Ireland, розташованої в самому центрі міста Корк на південному заході Ірландії. У програмі Direct English Ireland ви отримаєте високоякісні заняття з англійської мови від висококваліфікованих викладачів англійської мови. З першого дня ви будете розміщені в класі, відповідному вашому рівню, і отримаєте впевненість у англійській мові. Ми пропонуємо заняття з англійської мови на дев'яти різних рівнях: від початківців до вищих, у поєднанні з соціальними заняттями / культурними прогулянками, які мають на меті поліпшити ваші знання англійської мови, а також дозволити вам випробувати цю чудову країну та місто.

Ми перша філія Direct English у Ірландії. Прямий англійський є однією з провідних франчайзингових компаній у галузі ЕЛТ, Direct English працює в більш ніж 25 країнах світу. Наші курси затверджені Департаментом освіти та ІНІС для іноземних студентів.

Що ми робимо

Прямий англійський стиль створює вашу довіру з першого дня і є найбільш ефективною мовною системою для тих, хто бажає вивчати англійську мову. З дев'яти рівнями на вибір, Direct English пропонує більше вибору, ніж будь-яка інша система підготовки англійської мови. Ми будемо заохочувати вас говорити по-англійськи з самого першого класу. Не клас англійської мови, але мова для реальних ситуацій.

Ми також допоможемо полегшити ваш переїзд до Ірландії та забезпечимо, щоб це було гладким та легким процесом. Ми пропонуємо допомогу у виборі курсу, аплікації та адміністрації VISA, медичне страхування, транспорт та проживання. Ми пишаємося тим особистим обслуговуванням, які ми надаємо кожному з наших студентів, і будемо раді допомогти вам якнайкраще як до, так і під час вашого перебування в Ірландії.

Прямі англійські ресурси

З першого дня ви будете вивчати та практикувати ваші знання англійської мови через унікальне поєднання особистих досліджень, навчальних посібників та уроків бесіди. Наш матеріал курсу охоплює повсякденні сценарії, тому ви дізнаєтеся справжню англійську для реального світу. Кожен рівень вашого курсу охоплює широкий спектр навчальних ресурсів, щоб зацікавити вас та мотивувати вас.

Матеріал курсу для кожного рівня включає:

  • Вступне керівництво
  • Курсова книга
  • Книга супутника
  • ПК відеодиск
  • 9 аудіо компакт-дисків
  • Мультимедійний CD-ROM

Наша місія

Навчання є і повинно бути веселим! Ми дійсно віримо, що тут на Direct English. Ми забезпечуємо найкраще навчання англійською мовою, але робіть так, як учні веселилися в процесі. Ми прагнемо розвивати всі чотири мовні навички (читання, письмо, розмову та слухання), а також впровадження та просування культурної та історичної спадщини острова Ірландії.

Розташування

Корк

Address
9 St Patrick's Hill, Cork, T23 KNV9
T23 KNV9 Корк, Графство Корк, Ірландія