Corkscrew Startup School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Давайте Створити своє майбутнє, разом

Ми штопор, постачальника стажування та бізнес-школу запуску все в одній особі. Ми віримо в допомагаючи людям зробити краще, як в своєму особистому і професійному житті. Продовжуйте вчитися, залишитися голодним.

Штопор є постачальник інноваційних стажування та програми бізнес запуску, розташованих по всьому світу. Ми засновані в жвавому місті Ексетер, Великобританія, і наша увага ясно. Ми хочемо створити кращі можливості для особистого та професійного розвитку на ринку.

Навчання підприємництву та розвитку бізнесу

Наші стажування є унікальними - ми єдиний постачальник стажування запропонувати навчання у розвитку бізнесу безкоштовно разом кожної програми ми біжимо за. Навчання та план є унікальним для штопор і охоплює найостанніші розробки в галузі маркетингу, бізнесу та підприємництва. Навчання завжди буде вчив професіоналів галузі, так що ви можете бути впевнені в якості.

Надійний провайдер стажувань досвіду

Ми відправляємо сотні студентів з року в стажуванні розміщення в усьому світі. Деякі зареєструватися, щоб отримати контакти, розширити свої резюме, розвивати мовні навички, заробити університету кредит, досліджувати нову культуру, отримати ясність або мати досвід, який залишиться з ними на все життя. Що б ви не шукали, ви знайдете те, що є доступним, надійним і неймовірно, корисний досвід.

Ми знаємо, що наші програми стажування є найкраще, що ви можете знайти. І ми хочемо, щоб вам це довести.

Представляючи * штопор мислення

"Штопор Мислення в центрі всього, що ми робимо. Це рішення проблем творчо, навчання себе нові навички та вести інших до створення зміни - життєво важливі речі, які просто не вчать ніде. Том хмиз / ШТОПОР співзасновник

Розташування

Дублін

Irish Education Partners

Address
Irish Education Partners
Carmody House,
Deverell Place,

Dublin 1 Дублін, Графство Дублін, Ірландія
Телефон
+353 1 549 9561