City Colleges - Online Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до коледжу електронного навчання в Сіті Коледжі

У коледжі електронного навчання, ми пропонуємо ті ж міста Colleges курси, але в онлайн-форматі. Студенти користуються перевагами світового класу інтернет-ресурсів, кращих і найсучаснішими навчальними матеріалами та невтомній прихильності особистої уваги. Коледж Сіті коледжів електронного навчання представляє собою абсолютно новий підхід до третього рівня професійної освіти і підготовки експертизи в Інтернеті.

Багато з провідних викладачів Ірландії в області права, бухгалтерського обліку, ЗМІ, розваги та журналістики, бізнесу, обчислювальної техніки та інформаційних технологій, мистецтва, кримінології та психології зібралися разом, щоб запропонувати студентам різні види освітнього досвіду, один, де потреби того, хто навчається є першорядне значення, і його або її очікування постійно перевершений.

Як це працює

Електронне навчання виявилося досить ефективним методом навчання. Вона надала мільйони учнів з неоціненні можливості для прогресу свої дослідження в зручній, більш доступним і ефективним способом. Звіт за замовленням Міністерства освіти США (оцінка заснованих на фактичних даних практики в Інтернет Навчання (2010)) виявили, що "класи з онлайн-навчання (незалежно від того, що викладаються повністю онлайн або змішаний) в середньому виробляють сильніших результатів навчання, ніж робити класи з виключно лицем до лиця інструкції ", і" .. що, в середньому, студенти в онлайн умовах навчання здійснюється скромно краще, ніж ті, які отримують лицем до лиця інструкції. "Беручи курс з коледжу електронного навчання в City коледжів не може бути простіше. Ви будете мати доступ до повним комплектом лекцій (живий або записані - вибір за вами), виняткові матеріали курсу в завантаження форматі, і особистого, один-до-одного підтримки з боку вашого курсу наставника.

Розташування

Ірландія Інтернет

Address
College of e-Learning, City Colleges,
South Great George's Street,
Dublin 2

Ірландія Інтернет, Ірландія

Великобританія Інтернет

Address
Великобританія Інтернет, Великобританія

США Інтернет

Address
США Інтернет, США

Австралія Інтернет

Address
Австралія Інтернет, Австралія

Канада Інтернет

Address
Канада Інтернет, Канада

Німеччина Інтернет

Address
Німеччина Інтернет, Німеччина

Франція Інтернет

Address
Франція Інтернет, Франція

Сінгапур Інтернет

Address
Сінгапур Інтернет, Сінгапур

Об'єднані Арабські Емірати Інтернет

Address
Об'єднані Арабські Емірати Інтернет, Сполучені Арабські Емірати

Італія Інтернет

Address
Італія Інтернет, Італія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: