Birchwater Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія

Birchwater Education - це Інститут освіти, що спеціалізується на програмах вивчення мови та бізнесу.

Ми прагнемо змусити наших учнів навчитися та перетворювати їх у можливості для їх подальшого розвитку.

Ми прагнемо допомогти нашим учням стати адаптованими як особисто, так і в робочому середовищі, будучи обладнані знаннями, навичками та можливостями, щоб досягти повного потенціалу та бути успішними професіоналами.

Як освітяни, ми прагнемо задовольнити численні розвідки завдяки різноманітним навчальним стратегіям, інноваційним методам та покращенню навчання студентів за допомогою технологічних методів.

Як роботодавці, ми цінуємо наших співробітників і заохочуємо їх творчість та ідеї, і покладаємось на них, щоб зробити наше бачення можливим.

Як сервіс ми оцінюємо ефективне взаємодія з підприємством, громадою, громадянським суспільством та державою.

Наше бачення

Birchwater Education прагне бути на національному та міжнародному рівнях визнаним інститутом з глобальним світоглядом, інноваційною, творчою та адаптивною спільнотою вихователів з динамічними та захоплюючими студентами, що забезпечують репутацію вищої освіти. Завдяки цьому ми прагнемо поліпшити життєві можливості наших студентів як на національному, так і в глобальному масштабі.

Основні цінності

  • Доброчесність через чесність, ввічливість та справедливість. Ми ставимо високу цінність для того, щоб бути етичними у всіх практиках. Факультети прагнуть вразити цю цінність своїм студентам.
  • Студентські центри: ми прагнемо до освіти, опитування та обслуговування, щоб задовольнити потреби студентів. Ми підтримуємо безперервне навчання, громадянську та соціальну відповідальність, лідерство та кар'єрний ріст
  • Досконалість завдяки суворої, якісної освіти всім студентам. Досконалості вимагали навчання та надання послуг.
  • Адаптація: підготовка студентів до глобального, технологічно мінливого світу вимагає, щоб викладачі та співробітники були адаптованими та відповідальними у розробці та реалізації програм та послуг. Бірчевотер приділяє велику увагу керівництву, який показує її факультет і персонал
  • Колегіальне середовище з сучасними, функціональними та приємними зручностями, безпечним коледжем та відповідальним фіскальним управлінням

Розташування

Лімерик

Address
Riverstone Clock Tower, Hartstonge Gate, Henry St,
Limerick City

Лімерик, Графство Лімерик, Ірландія