Anibrain School Of Media Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Anibrain школи Media Design, ми створюємо магів, які навчаються в уяві неможливо, і прокласти шлях в еру цифрових технологій.

Вчіться у експертів галузі: НАМ!

Наші досвідчені інструктори та викладачі пропонуємо річний досвід роботи у таблиці разом з передовою галузевої практики робить їх ідеально підходить, щоб вчити і поширювати знання.

З кредитів на більш ніж 65 голлівудських фільмів, включаючи Гаррі Поттера, Resident Evil, Death Race і сіль. Anibrain VFX є одним з провідних постачальників Індії візуальних ефектів в Голлівуді кіноіндустрії.

ESTD. в 2006 році

Заснована в 2006 році Jesh Крішни Мурті, Anibrain стала провідним ім'я в світі по створенню контенту цифрового включаючи кіно, телебачення, додатки, мобільних і веб. Нашими клієнтами є, хто є хто в цифровому світі, і саме це досвід і майстерність ми приносимо до цифрового освіти arena.Our унікальний курс Посуд та педагогіка дозволяє нам створювати галузеві готові нові медіа професіонали, які можуть конкурувати на глобальному рівні в професії в тому числі VFX, анімація, ігри, мобільні додатки, цифровий Pixel маніпуляції, інтернет, інтерактивності засобів масової інформації, відеотехніка, візуальний дизайн і т.д.

ЧОМУ МИ

Якщо ваш інтерес в анімації, візуальних ефектів для кіно та інструментів для створення приголомшливих нових додатків, ігор, відео або почати кар'єру в цифровий маркетинг, у нас є широкий спектр курсів, доступних, щоб відповідати вашим потребам, і допоможе вам стати на казкові кар'єри. Ghost Rider, Silent Hill, Хроніки, кішок і собак Джона Ву Битва біля Червоної скелі і Resident Evil лише деякі імена в довгому списку голлівудських фільмів, де чаклунство Anibrain була визнана і оцінена.

Розташування

Пуне

Anibrain School Of Media Design

Address
Anibrain School of Media Design,
2nd floor, Sapphire Plaza,
Near Axis Bank, Sakorenagar,
Vimannagar

411014 Пуне, Махараштра, Індія
Телефон
+91 20 3056 0344