NMAT by GMAC

Введення

Прочитайте офіційний опис

Щоб зареєструватися на іспити, здані в Південній Африці, натисніть

Щоб зареєструватися на іспитах, що здаються на Філіппінах, натисніть

Щоб зареєструватись на іспити, здані в Нігерії, натисніть

Рада з прийому до випускників (GMAC) - це глобальна некомерційна організація, що складається з провідних випускних бізнес-шкіл у всьому світі.

GMAC вважає, що бізнес та управління мають вирішальне значення для економічного та соціального добробуту людей у всьому світі. Ми виступаємо за випускну освіту з менеджменту та її значення для людей та суспільства. GMAC є власником та адміністратором іспитів NMAT by GMAC та NMAT by GMAC іспитів NMAT by GMAC ™.

GMAC прагне розширити доступ з метою розширення та диверсифікації кандидата; розробляти оцінки для задоволення глобальних потреб в управлінській освіті; і розширити цінність для шкіл за допомогою наших продуктів, послуг та галузевих знань.

GMAC відповідає потребам шкіл менеджменту, а також нинішніх та перспективних студентів через широкий спектр продуктів, послуг та програм, розроблених для відкриття дверей для студентів, професіоналів та випускних програм управління у всьому світі. GMAC також виступає провідним джерелом досліджень та інформації про якісну освіту випускників менеджменту.

121167_headway-537308-unsplash.jpg

Навіщо приймати NMAT by GMAC ™

1. Приймається провідними бізнес-школами на ринках, що розвиваються

NMAT by GMAC ™ використовується для вступу до деяких провідних програм для випускників бізнесу на ринках, що розвиваються, включаючи Індію, Південну Африку, Нігерію та Філіппіни. Принесений вам виробниками іспиту NMAT by GMAC іспит NMAT by GMAC вимірює навички, необхідні для успіху в навчанні в програмах управління.

NMAT by GMAC призначений для того, щоб дати вам впевненість у виконанні найкращих можливостей. Іспит є кандидатом, що дозволяє вибирати порядок роботи секції, і відсутня негативна оцінка. Важливо, що матеріал з підготовки до тесту допомагає ознайомитись із форматом запитання та вмістом, який вимірюється на NMAT by GMAC іспиті NMAT by GMAC . Пам’ятайте: підготовка підвищує впевненість та продуктивність.

2. Оцінка високої якості від іспитів GMAT

NMAT by GMAC був символом якості, оскільки він був вперше представлений в Індії понад 20 років тому - дав змогу здобувачам тестів отримати доступ до вищої освіти з управління та кар'єри на вибір, надаючи школам доступ до найвищих талантів.

3. Створений для зручності та для побудови впевненості

Звертаючись до будь-якого тесту, нерви завжди є важливим фактором того, наскільки добре ви працюєте в день тесту. Розробляючи NMAT by GMAC іспиту NMAT by GMAC ми розглядали способи, як використати ці нерви, щоб ви могли з впевненістю працювати.

NMAT by GMAC призначений для того, щоб дати вам впевненість у виконанні найкращих можливостей:

  1. NMAT by GMAC тестування декілька разів: Ви можете взяти NMAT by GMAC тричі за даний рік тестування. Це дає вам впевненість у тому, що у вас є більше ніж одна можливість зробити найкраще.
  2. Виберіть порядок розділу: NMAT by GMAC дозволяє вибрати порядок, у якому ви відповідаєте на кожен з розділів тесту. Це дозволяє грати на свої сили.
  3. Немає негативної оцінки: Іноді ви просто не впевнені в правильній відповіді на тесті і не вистачає часу. Ну, ви можете зробити усвідомлену здогадку, не боячись штрафу за неправильну відповідь. Система негативного маркування відповідає світовій практиці.
  4. Наявність матеріалів офіційної практики: Важливо підготуватися до тесту, щоб виконати найкращі можливості. Підготовка допоможе ознайомити вас з форматами запитань та змістом, який вимірюється на NMAT by GMAC іспиті NMAT by GMAC . Ви можете отримати доступ до NMAT by GMAC офіційних матеріалів NMAT by GMAC ™, які мають запитання, отримані з фактичних іспитів з NMAT, що застосовувалися раніше.
  5. Практика для NMAT by GMAC своїх навичок: Офіційні матеріали NMAT by GMAC створені для ознайомлення та ознайомлення з типами та стилем опитування. Підготовка підвищує впевненість та продуктивність.

NMAT by GMAC розроблений для вашої зручності:

  1. Вікно тестування: Ви можете вибрати бажану дату під час вікна тестування.
  2. Самопланування: Ви можете вибрати дату, час та місце проведення тестового призначення в режимі реального часу, виходячи з наявності місць у кожному тестовому центрі.
  3. Зареєструйтесь на NMAT by GMAC ™ зі свого мобільного: Дозволяючи вам реєструватися в будь-який час і в будь-якому місці.
  4. Подання заяв до бізнес-шкіл після ознайомлення з результатами: Ви можете надіслати свою оцінку приймаючій B-школі після перегляду результатів, залежно від строку подання заявки.

Розташування

Сектор 12

Address
122002 Сектор 12, Хар'яна, Індія

Кейптаун

Address
Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка

Макати

Address
Макати, Метро Маніла, Філіппіни

Абуджа

Address
Абуджа, Федеральна столична територія, Нігерія