KBuffer

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1986 році в Ченнаї, Індія, 'KBuffer Інтернет »належить панові М. Сундарама служив різних клієнтів в області видання, друк, та мультимедіа. Вони також мали філія в Мадурай, щоб задовольнити потреби багатьох видавців у цьому місті.

Промоутер, пан М. Сундар має багатий досвід у галузі підготовки, видання та мультимедіа. У 2003 році Супер графіка почали просувати різні курси в рамках торговою маркою KBuffer, Список курсів включають в себе:

Технічні статті E-НАВЧАННЯ E-ВИДАВНИЧИЙ Тестування програмного забезпечення (уповноваженої особи Hewlett Packard HP або) Мультимедіа та багато інших.

У 2005 році вони ввели нову концепцію Virtual Classroom, де люди можуть дізнатися багато речей, використовуючи E-Learning методології. Тепер у них є студенти роблять різні курси з різних частин Індії, а також за кордоном. KBuffer також проводить спеціальні Професійні курси у багатьох коледжах у місті Ченнаї.

Г-н Сундар служив Centre керівника Aptech-Арена Мультимедіа для свого першого центру в Ганді Нагар, Адьяре.

Він почав свою кар'єру в якості принтера в ім'я Шрі Джаган принтери. Він біг свої публікації, Niraimathi Публікації, який був видавництво щомісячні журнали.

Він також служив в якості генерального менеджера великого видавничого будинку в Ченнаї. Г-н Сундар є одним з піонерів в настільних видавничих Ченнаї.

Розташування

Ченнаї

Address
16 Saint Mary's Road, Mandaveli
600028 Ченнаї, Таміл Наду, Індія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: