Eruditus Executive Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

ХТО МИ

Бізнес-світ змінюється швидко. Отже, як ви не просто пристосовуєтесь до себе, а залишаєтеся перед конкурентами?

Широкий портфель спеціалізованих та відкритих програм Eruditus Executive Education, що постачаються в Індії, Сінгапурі, Дубаї та інших глобальних місцях, пропонує основи, необхідні для вирішення завдань сьогодні та завтра. Керівництво випускниками INSEAD і Гарвардського університету, і за підтримки програм експертів з усього світу, програми розробляються та проводяться в союзі з провідними світовими бізнес-школами.

Ми розробляємо програми, які дозволяють об'єднати навчання з фактичною реалізацією. Коли ви берете участь в одному з наших програм, ви отримаєте перевагу навчання в інтерактивному середовищі, з різноманітною групою однолітків. Програми розробляються у широкому діапазоні форматів, включаючи короткі семінари, що охоплюють кілька тижнів, онлайн-програми або повні модульні сесії, усе це зосереджується на розробці відповідальних лідерів у будь-якому бізнес-сценарії.

НАШ ПІДХІД

На Eruditus одна з наших сфер уваги полягає в тому, як створити та забезпечити відповідні програми, які не тільки допоможуть вам у "що є", але також готують вас до "що може".

Це охоплює всебічну основу, необхідну для вирішення властивих бізнес-завдань.

МИ ЗНАЄМО

Не просто вміст, цей метод також важливий

Наші програми створюються з використанням широкого спектру методів навчання та модулів, які об'єднуються для адаптації навколо ваших зайнятих графіків та робочих зобов'язань. Поряд з цим, акцент робиться також на те, як ви навчитеся. Навчання за допомогою реальних взаємодій у класі, онлайн-сесій, тематичних досліджень, моделювання в режимі реального часу та практичні вправи наштовхують вас прямо перед проблемами. Наші програми заохочують вас поставити відповідні запитання, спровокувати стратегічне мислення та обговорити з однолітками - навички, які можна використовувати навіть у вашому повсякденному офісному середовищі.

Як викладання має значення

Ерудитус співпрацює з кращими бізнес-школами та викладачами, які забезпечують повний навчальний досвід на 360 градусів. Вони не просто навчають новітніх інновацій, необхідних для бізнесу, а й розробляють інноваційні курси, які є актуальними в поточному професійному сценарії.

Необхідні індивідуальні програми

Кожна потреба компанії унікальна. Кожен навчальний заклад має різні цілі. Ми не тільки усвідомлюємо це, ми це обіймаємо. Витрачаючи багато часу, передпрограму, щоб зрозуміти унікальні потреби наших партнерів є наріжним каменем підходу Eruditus. Для цього ми постійно працюємо над розробкою та реалізацією програм у різноманітних форматах, таких як короткострокові майстер-класи, класи, що тривають кілька тижнів або місяців, онлайн-сеанси або повні модульні програми. Усі програми розроблені навколо того, що вимагають учасники з точки зору навчального плану, доступного часу та доступності.

Довгострокові відносини

Більшість наших партнерів провели подальші навчальні заняття з нами. Наше зобов'язання перед нашими партнерами виходить за межі навчання. Ми гостро зацікавлені в досягненні довгострокових цілей компанії чи навчальних закладів.

Розташування

Мумбай

Address
Eruditus Executive Education
1, Trade Center, Bandra Kurla Complex

400051 Мумбай, Махараштра, Індія

Гуруграма

Address
Eruditus Executive Education
Level 4, Augusta Point,
Golf Course Road

122002 Гуруграма, Хар'яна, Індія

Дубай

Address
Eruditus Executive Education FZ-LLC
FO5, Floor 1, Block 18, Dubai Knowledge Village

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Сінгапур

Address
78 Shenton Way,
#20-02

079120 Сінгапур, Сінгапур

Берклі

Address
Берклі, Каліфорнія, США

Еванстон

Address
Еванстон, Іллінойс, США

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія