Cochin International Language Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кочин International Language Academy (CILA) є міжнародною організацією, для навчання англійської мови та підготовці вчителів. Ми створюємо міжнародні можливості для викладачів англійської мови в неангломовних регіонів, таких як Західна Європа, Центральна / Східна Європа, Азія, Латинська Америка, Близький Схід / Північна Африка і південь від Сахари. Ми також надаємо навчання англійської мови для студентів, які хочуть вчитися або працювати за кордоном, особливо в англомовній країні.

COCHIN МІЖНАРОДНИЙ МОВУ АКАДЕМІЯ (CILA) належить і управляється JS ПІДГОТОВКИ РІШЕНЬ Private Limited, компанія, зареєстрована і включені відповідно до Закону про компанії 1956 року. CILA знаходиться в Angamaly, недалеко від міжнародного аеропорту Кочин. Він знаходиться всього в 2 хвилинах їзди від станції залізничного Angamaly.

Школа знаходиться у веденні носіями англійської мови з Великобританії і Канади з багаторічним досвідом викладання англійської мови. Ми надаємо різні курси, такі як Трініті Cert. TESOL для викладачів англійської мови, щоб стати кваліфікованим вчителем англійської мови для носіїв інших мов, IELTS для тих, хто хоче працювати або вчитися за кордоном, ділова англійська, розмовна англійська мова для дорослих, говорять по-англійськи для дітей і навіть 1 до 1 сесій Skype.

Наші викладачі мають високу кваліфікацію та підготовку для викладання англійської мови з використанням сучасних методів. Студенти користуються вивчення англійської мови в нашому центрі. Двоє з наших викладачів є колишніми IELTS екзаменаторів і працював в країнах по всьому світу, таких як Великобританія, Канада і на Близькому Сході. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваше навчання є 100% правильно. Так, CILA стає ваш перший вибір, щоб вчитися і вчити англійську мову.

Розташування

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: