CEPT | Summer Winter School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Цілі

Ці програми відрізняються від регулярних семестрів з точки зору структури, підходу та вмісту. Ключові слова, які фіксують дух SWS, - це експеримент, різноманітність та інновації. Вони вивчають нові області, надають простір для тестування нових ідей та методів, полегшення досвіду на місці, розуміння критичних місць та ситуацій, а також створює можливості для навчання. Курси в галузі SWS інтенсивні і тривалістю від двох до чотирьох тижнів.

Орієнтація

Відмінною рисою SWS є різноманітне збагачення. Вони досягають цього, пропонуючи курси, що охоплюють широкий спектр тем та проблем, а також створення різноманітної навчальної групи, запрошуючи студентів з інших коледжів подавати заяву на курси. Інтелектуальне середовище також збагачується шляхом залучення потенційних професіоналів, академіків, художників та експертів з усієї країни та за кордон для навчання. Щоб залучити більше ресурсів людей з-за кордону та зробити їх зручним, SWS заохочує факультет CEPT проводити курси з ними. У таких випадках викладачі університету відіграють важливу роль у проведенні курсів.

Курси

Члени факультету допомагають студентам зрозуміти природу та спрямованість курсів та дати їм змогу зробити обґрунтований вибір. Для досягнення цієї мети вони чітко визначають цілі, режим навчання або роботу та результати навчання курсів. У попередній програмі SWS студенти віддають перевагу роботі семінару, діяльності, яка є орієнтованою на інсталяцію, і тих, які потребують подорожей; і можливості, які забезпечують набуття конкретних навичок. У найближчі роки цей піддон буде розширюватися, пропонуючи більше курсів, які будуть інтелектуально стимулювати, включати в себе багато-сенсорне навчання, зосередитись на спеціалізованих процесах та передавати навички.

SWS - це унікальні можливості для розширення кругозору навчання, взаємодії з великою групою ентузіастів та талановитих студентів, практиків та академіків, а також демонструють академічні ініціативи CEPT. Відкритий для студентів різноманітних фаз, курси стають динамічними та багатими культурними навчальними середовищами. У найближчі роки програми вивчатимуть більше шляхів та стануть сильнішими.

Розташування

Ахмедабад

Address
Kasturba Lalabhai Campus, University Road, Vasant Vihar, Navrangpura
Ахмедабад, Гуджарат, Індія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: