Givat Haviva

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія

Центр спільного суспільства прагне побудувати в Ізраїлі всеохоплююче, соціально згуртоване суспільство, залучивши поділені громади до колективних дій, спрямованих на просування стабільної, процвітаючої ізраїльської демократії на основі взаємної відповідальності, громадянської рівності та спільного бачення майбутнього.

Профіль

Гіват Хавіва - некомерційна організація, заснована в 1949 році як національний освітній центр Федерації кіббуців в Ізраїлі. Він присвячений підвищенню взаємної відповідальності, громадянської рівності та співпраці між розділеними групами в Ізраїлі як основи для побудови спільного майбутнього та спільного суспільства, що є найважливішими елементами сталого і процвітаючого ізраїльського демократії. З цією метою Центр спільного суспільства в Дживат-Хавіва служить каталізатором активізації поділу громад для спільної роботи, спрямованої на досягнення спільних цілей, одночасно беручи участь у процесі взаємодії, підтримки та розширення можливостей. Це робиться через сприяння міжсекторальним проектам; провідні тренінги та розбудова спроможностей; скликання семінарів, семінарів та конференцій для виховання конкретних ідей, що сприяють змінам; і переведення цих ідей в дію. Лідер у своїй галузі, Гіват Хавіва є одержувачем премії ЮНЕСКО за освіту миру за його багаторічну роботу щодо сприяння єврейсько-арабському діалогу та примирення.

Громадська участь

Центр розробляє платформи для залучення широкої аудиторії до спільної соціальної діяльності. Щорічна конференція об'єднує різних зацікавлених сторін для обговорення ключових питань, обміну досвідом та формування механізмів спільних дій. Крім того, Центр займається громадською діяльністю, реагуючи на поточні події, пов'язані з єврейсько-арабськими відносинами в Ізраїлі через солідарність, підвищення обізнаності та інформаційно-просвітницьку діяльність.

Наша спадщина

Гіват Хавіва є найбільш ветеранів у Ізраїлі, сприяючи примирення євреїв та арабів. З дня свого заснування, Гіват Хавіва служив освітнім центром Hashomer Hatzair і Movement Kibbutz. Яд Яарі є дослідницьким центром "Хашомер ХаТазар" та "Кібуцьким рухом".

Кампус

Гіват Хавіва відрізняє фізичний кампус, який слугує соціальним центром для різних установ, включаючи Центр досліджень і документації Яд Яарі, Моршехський центр вивчення історії голодоморів та досліджень, Відкритий університет та різні неурядові організації.

Розташування

Хайфа

Address
Хайфа, Район Хайфа, Ізраїль

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: