Огляд програми

Ця програма надає вам основні вимоги до передачі в коледж чи університет в якості молодшого, щоб закінчити ступінь бакалавра. Ви несете відповідальність за виконання вимог про прийом до університету, щоб передати.

Студенти, які навчаються в цій мірі АА буде досліджувати різні класи, в тому числі спортивної соціології та спорту адміністрації, щоб краще зрозуміти спортивної індустрії. Бюро статистики праці прогнозує збільшення на 29% числа робочих місць в коучингу і розвідки до 2020 року, і 10% збільшення агентів і менеджерів спортсменів до 2016 року.

Асоційовані мистецтва (AA) мірою це два роки ліберальних мистецтв ступінь призначена для студента, який має намір передати в програму ступеня бакалавра. Ви не заробляєте АА в конкретному великому; Однак, у вас є можливість відстежувати досягнення певної мажорі в університеті, вибравши відповідну порадившись доріжку в Санта-Фе коледж. Якщо ви не бачите трек орієнтований на передбачуваний перенос мажор, ви можете загальні дослідження і поговорити з вашим науковим керівником.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 14 інших курсів в Santa Fe College »

Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date