спеціальні курси

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Програма тривалої перебування

Ця програма призначена для студентів, які хочуть більш глибоко розвинути свої знання англійської мови протягом тривалого періоду часу. Це сама гнучка програма, запропонована Clubclass, оскільки студенти можуть приєднатися до мінімальної тривалості 4 тижнів і починати з будь-якого понеділка протягом року. Після того, як студенти досягнуть середнього рівня англійської мови або вище, вони можуть перейти або оновити курс підготовки до іспиту.

ПРОЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ!

Робота та навчання

Програма Clubclass Work and Learn спрямована на студентів, які хотіли б покращити свої кар'єрні перспективи, отримавши практичний досвід роботи в англомовній країні. Заявник матиме чудову можливість отримати міжнародний професійний досвід відповідно до курсу навчання, вимог до навчання та кар'єрних прагнень. Це може бути доповнений курс англійської мови та пакет проживання, з декількома доступними варіантами для задоволення потреб та бюджету кожного.

ПРОЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ!

Програма призначення для двох місць призначення

Курси, які пропонуються в двох школах Клаб Класу, розташованих на Мальті та в Лондоні, структуровані таким чином, що студенти можуть почати навчання в одному центрі та завершити їх в іншому. Директори досліджень двох шкіл підтримують зв'язок, щоб забезпечити безперебійне переміщення студентів з одного центру в інший.

Англійська для Професійної Ділової Презентації s

Багато висококваліфікованих професіоналів зараз просять зробити презентації англійською мовою. Часто вони можуть володіти відмінною англійською мовою, але не мають впевненості говорити перед аудиторією. Англійська мова для професійних презентацій - це курс, призначений для людей, які прагнуть покращити свою здатність чітко та ефективно представляти англійську мову. Цей курс забезпечить інструменти, необхідні для розвитку мови та презентаційних навичок, необхідних для висловлення ідей, а також методи ефективної структуризації мови. Використовуючи найсучасніші технології, за допомогою яких уроки фіксуються та переглядаються вчителем приватного бізнесу, професіонали отримують всю впевненість у необхідності презентації на англійській мові.

ПРОЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ!

Останнє оновлення Гру 2017

Про навчальний заклад

Clubclass English Language Schools offer quality English language courses in central locations in Malta and London. We have earned a reputation for offering the best prices, in prime locations and cou ... Детальніше

Clubclass English Language Schools offer quality English language courses in central locations in Malta and London. We have earned a reputation for offering the best prices, in prime locations and courses which are aimed at making learning English fun and enjoyable. Згорнути