Keystone logo

20 Академічний курс Програми в Життєві навички Експлуатація автотранспорту Ремонт автотранспорту 2024

Фільтри

Фільтри

  • Життєві навички
  • Експлуатація автотранспорту
  • Ремонт автотранспорту
Сфери навчання
  • Життєві навички (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Академічний курс Програми в Життєві навички Експлуатація автотранспорту Ремонт автотранспорту

Що таке ремонт автомобілів?
Ремонт автомобілів (MVR) – це процес ремонту та технічного обслуговування автомобілів, який включає перевірку, діагностику та ремонт механічних несправностей автомобілів, вантажівок, мотоциклів та інших моторизованих транспортних засобів. MVR також може стосуватися бізнесу з експлуатації гаража або авторемонтної майстерні.

Що я можу зробити зі ступенем з ремонту автомобілів?
Ступінь з ремонту автомобілів може привести до кар’єри механіка, автотехніка або менеджера з обслуговування автосалону чи ремонтної майстерні. Ви також можете відкрити власний гараж або автосервіс.

Навіщо вивчати ремонт автомобілів?
Ремонт автомобілів дає розуміння того, як підтримувати наші транспортні засоби в належному стані. Без регулярного технічного обслуговування та ремонту наші легкові та вантажівки швидко зламаються та стануть небезпечними для керування. MVR допомагає підвищити вартість перепродажу наших транспортних засобів, утримуючи їх у хорошому стані, ми можемо отримати більше грошей за них, коли продаємо або обмінюємо їх.

Що таке дипломи з ремонту автомобілів?
Ступені з ремонту автомобілів пропонуються в багатьох коледжах і технікумах. Ці програми зазвичай тривають два роки та ведуть до отримання ступеня спеціаліста з ремонту автомобілів. Під час навчання ви дізнаєтесь про механіку двигуна, системи підвіски, гальма, електричні системи тощо. Ви також отримаєте практичний досвід роботи з автомобілями та вантажівками в автомагазині коледжу.