Keystone logo

1 Академічний курс Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності 2024

Фільтри

Фільтри

  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Право інтелектуальної власності
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

Академічний курс Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності

Що таке право інтелектуальної власності?

Право інтелектуальної власності – це галузь права, яка займається захистом творінь розуму, таких як винаходи, літературні та художні твори, символи та назви, що використовуються в торгівлі. Ці твори називаються «інтелектуальною власністю», оскільки вони є продуктами інтелекту. Закон про інтелектуальну власність включає закон про авторське право, оскільки він захищає творчі починання; однак законодавство про інтелектуальну власність поширюється за межі аудіо- та візуального вираження, захищеного авторським правом, і включає вираження ідей.

Які професії доступні для студентів права інтелектуальної власності?

Право інтелектуальної власності – це спеціалізована галузь права, яка пропонує багато можливостей для практики. Юристи, які спеціалізуються на праві інтелектуальної власності, можуть працювати в приватній практиці, на державну установу або на велику корпорацію. Деякі типові посади включають патентний повірений, юрист з торгових марок і юрист з авторських прав.

Чому важливо вивчати право інтелектуальної власності?

Закон про інтелектуальну власність важливий, оскільки він допомагає захистити творіння розуму. Ця галузь законодавства дає людям законне право контролювати використання їхньої інтелектуальної власності, і це може допомогти запобігти незаконному використанню іншими чи приписуванню чиєїсь праці.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності?

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності?

Під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності ви дізнаєтесь про різні типи інтелектуальної власності, як захистити кожен тип і як вирішити суперечки, пов’язані з використанням або власністю інтелектуальної власності. Ви також дізнаєтеся про закон про авторське право, патентне право та закон про товарні знаки. Крім того, ви отримаєте навички дослідження, письма та усної пропаганди.