Keystone logo

66 Академічний курс Програми в Охорона здоров'я Наука про харчування Науки про харчові продукти 2024

Фільтри

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Наука про харчування
  • Науки про харчові продукти
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (66)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Академічний курс Програми в Охорона здоров'я Наука про харчування Науки про харчові продукти

Що таке харчова наука?
Харчова наука вивчає їжу та те, як вона пов’язана з навколишнім середовищем, суспільством та економікою. Він включає в себе вивчення виробництва харчових продуктів, обробки, безпеки та харчування. Харчова наука також охоплює вивчення захворювань харчового походження та зараження.

Що я можу зробити зі ступенем харчових наук?
Ступінь харчових наук може привести до кар’єри в харчовій промисловості, працюючи в таких сферах, як виробництво харчових продуктів, переробка, безпека та харчування. Випускники харчових наук також можуть працювати в області досліджень захворювань харчового походження та забруднення. Є можливості для тих, хто має досвід харчової науки, працювати в державних установах або приватних компаніях, які займаються регулюванням харчової промисловості. Випускники харчових наук можуть продовжити кар'єру в академічних колах, викладати та проводити дослідження в університетах і коледжах.

Навіщо вивчати харчові науки?
Харчова наука важлива з кількох причин. Це допомагає нам зрозуміти, як їжа впливає на наше здоров’я та навколишнє середовище, що може допомогти покращити методи виробництва та обробки харчових продуктів, гарантуючи, що їжа, яку ми споживаємо, є безпечною та поживною. Вивчаючи науку про харчові продукти, ми також можемо дізнатися більше про те, як запобігти хворобам харчового походження та контролювати їх. Нарешті, харчова наука допомагає нам зрозуміти складні економічні та соціальні фактори, які впливають на виробництво та споживання їжі.

Ступені харчових наук
Ступені харчових наук пропонуються на рівні бакалавра та магістра. Програми бакалаврату зазвичай тривають чотири роки та охоплюють такі теми, як харчова хімія, мікробіологія та харчування. Програми магістратури зазвичай тривають два роки та включають курсову роботу з передових тем харчової науки, що охоплює харчову фізику та техніку.