massagetherapy


(Hialeah, Майамі, Homestead і South Beach кампусів)

Мета курсу

Підготовка студентів до експертизи Державного Лікувальний масаж Флорида Ради; і, таким чином, стати ліцензованим масажист. Допомога студентам заповнити з упевненістю і підготувати їх до атмосфери Масаж / СПА в реальному світі.

Академічні години: 750

опис програми

Програма Лікувальний масаж призначений для підготовки студентів в повній мірі внести свій вклад в галузі охорони здоров'я та забезпечити добробут клієнтів. Програма пропонує всеосяжну програму, яка перевищує середній національний показник годин, необхідних державою. Він також надає базові знання, інструменти, етику і поведінки, які студент повинен задовільно виконувати свою кар'єру в якості масажиста в будь-якому випадку, будь то медичне обслуговування або забезпечити комфорт для пацієнта. Якщо ви мрієте працювати в медичному офісі, спа, тренажерний зал, круїз або почати приватну практику масажу; ми допоможемо вам потрапити туди. Незалежно від того, як економіка цієї країни, люди завжди шукають масажиста, щоб впоратися зі стресом і полегшити біль, не викликає сумнівів, що вони не є послуги, які завжди будуть затребувані. Якщо ви хочете зробити кар'єру, яка пропонує задоволення допомоги людям, здатність заробляти на життя і атмосферу позитивної і захоплюючої роботи, наша програма Масаж Психотерапевт це правильний вибір для Вас!

програма Outline

 • ВІЛ / СНІД (3 години)
 • MA101 BASIC МАСАЖ ТЕОРІЯ ТА ІСТОРІЯ (100 годин)
 • MA102 КЛІНІЧНА ПРАКТИКУМ (125 годин)
 • Союзним MA103 модальностей (100 годин)
 • МА104 Професійної Етики практикуючими МАСАЖ (21 годин)
 • MA105 лікарських помилок (4 години)
 • MA106 FLORIDA ЗАКОНИ І ПРАВИЛА ДЛЯ МАСАЖУ (25 годин)
 • ДІЛОВА ПРАКТИКА MA107 (25 годин)
 • MA108 масаж в SPA SETTING (22 годин)
 • Гідротерапія MA109 (25 годин)
 • MA110 АНАТОМІЯ / Фізіологія / кінезіології (260 годин)
 • Патологія MA111 (40 годин)

необхідні послуги

 • ALLIED Модальності - дихальну гімнастику (5 Послуги)
 • ALLIED Модальності - ШЕЯ / BACK / Плечі (5 Послуги)
 • ALLIED Модальності - ДІАПАЗОН РУХУ (5 Послуги)
 • ALLIED Модальності - стретчинг (5 Послуги)
 • Масажне крісло (50 послуг)
 • ПОВНИЙ МАСАЖ ТІЛА (50 послуг)
 • Гідротерапія - ЛІКУВАННЯ полотенцедержателі ГОРЯЧИЙ (5 Послуги)
 • HYDROPTHERAPY - Hydrocollator (5 Послуги)
 • Гідротерапія - ТЕПЛА КАМІНЬ масажу (5 Послуги)
 • САНИТАРИЯ (150 послуг)
 • ГОЛОВИ / ОСОБИ / МАСАЖ НІГ (5 Послуги)
 • План лікування (10 послуг)

Всі часи і послуги потрібні Департаментом охорони здоров'я Флориди (DOH).

Примітка: Всі програми викладаються в циклах. Студенти можуть початися в будь-який момент циклу і продовжують відповідати всім вимогам програми.

оплачувана робота

Закон про вищу освіту 1965 року потребує школи для професійної підготовки правомочний навчальну програму, яка готує студентів для оплачуваної роботи. Нижче представлена ​​інформація про позиції на ринку праці, що проводяться масажної терапії. Веб-посилання буде надавати інформацію для виконання завдань, змісту інформації, навичок, трудової діяльності, контексті робота, робота в областях, освіта, інтереси, стилі роботи, вартості робіт, пов'язаних професій, заробітної плати, тенденцій в області зайнятості, серед інших джерел додаткової інформації. Він також включав швидкість "випускника за часом," навчання, збори, проживання та харчування, книги і матеріали, пошук роботи, а середній заборгованості за позиками, зробленим.

книги

Теорія міледі і практика лікувального масажу Підручник Теорія міледі і практика лікувального масажу і Навчальний посібник Основи анатомії Musculoskeletal ілюстрованої книги.

Устаткування / Матеріали

Студенти отримають уніформу, чемодан з вашою командою і масажний набір з усіма інструментами і матеріалами, необхідними для практики необхідних послуг.

graduacion

Після того, як студент закінчує 750 годин, послуги, іспити і виконати всі свої фінансові зобов'язання перед школу, сертифікат видається.

час завершення

Час завершення залежить від кількості годин, студент відвідує щотижня. На підставі графіка 25 годин в тиждень, нормальний час завершення буде 7 місяців.

спосіб оплати

Вартість навчання та плата за платежі можуть бути розміщені на щотижневій або щомісячній основі. Перший внесок повинні бути виконані в перший день занять і в той же день кожного тижня або місяць цього дня. Федеральна фінансова допомога доступна для тих, хто кваліфікований.

оплачувана робота

Закон про вищу освіту 1965 року потребує шкіл, щоб забезпечити домовласників і професіоналів правомочний програму навчання для підготовки студентів до оплачуваної роботи. Нижче ви знайдете інформацію про заняття, пов'язаних з масажною терапії. Веб-посилання буде надавати інформацію для виконання завдань, знань, навичок, здібностей, діяльності, роботи, контекст робота, робота в області, освіта, інтереси, стилі роботи, цінності робіт, пов'язаних професій, заробітної плати і тенденцій в області зайнятості, інші джерела і додаткова інформація. Ми також включили рівень закінчення часу, навчання, збори, житло, книги і матеріали, ставка розміщення робочих місць і середній показник заборгованості виникнення.

CIP-код: 51,3501
Опис CIP: Лікувальний масаж / лікувальний масаж. Кар'єра Лікувальний масаж включає в себе заняття, такі як масажиста. SOC Код: 31-9011
Опис SOC: масажист
http://www.onetonline.org/link/summary/31-9011.00 вартість всієї програми asistenciapara

зарахування квоти Книги і матеріали загальний
$ 9144,12 $ 100.00 $ 339,83 $ 9583,95
Житло та продуктів харчування Разом з урахуванням розміщення і виробництва продуктів харчування
$ 8488,00 $ 18,071.95
Global Positioning ставка: 81,21%
Оцінити "вчений ступінь за часом": 81%

Примітка: Загальна швидкість розміщення була розрахована по формулі акредитуючої органу.Студенти, які претендують на кредити програми масажною терапії має загальний борг середнього кредиту в розмірі $ 6,534.00 після закінчення школи. Щомісячні платежі за програмою прямого кредиту повинна починатися на рівні $ 50.00. Для того, щоб розрахувати суму вашого щомісячного платежу студентського кредиту, ви можете отримати доступ до наступних веб-лінк www.finaid.org/calculators~~dobj.

Середній борг приватного сектора кредитування студентів після закінчення: N / A
Медіана позики інституційного боргу кредиту після закінчення: N / A

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 35 інших курсів в Beauty Schools Of America »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Вер 2019
Duration
750 Часів
Денне навчання
Price
9,583 USD
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date