Електроніка Технік програми

Назва цієї програми, Електроніка технік, може бути трохи лякає для середньої людини, але для когось, хто любить працювати руками, це практичний навчальної програми може бути основою для кар'єрі. Кандидати без попереднього знання в галузі електроніки були дуже успішними у виконанні програми.

Програма складається з трьох модулів:

  • Основні Електрика і аналогової електроніки
  • Цифрова електроніка та смарт-технології
  • Ремонт комп'ютерів і мереж

Ці модулі охоплюють інструкцію з предметів базового електрики, основних електроніки, основний цифровий, мікро процесорів, персональних комп'ютерів і мереж, бездротових комунікацій, телебачення високої чіткості, і введення в поновлювані джерела енергії.

Навчальна програма з курсу Електроніка технік призначений для випускника з навичками, необхідними, щоб увійти в робочу силу в якості початкового рівня Електроніка технік, здатних установці і обслуговуванні широкий спектр електронного обладнання, таких як персональні комп'ютери, ноутбуки, комп'ютерні принтери , фото копіювальні машини, системи контролю доступу, системи мереж, медичне обладнання, а також бездротові пристрої зв'язку. Різноманітність галузей забезпечують можливості для працевлаштування техніків з цими навичками. Задайте собі це питання: Які продукти ви можете назвати, які не використовують електрику або електроніку, щоб функціонувати?

Протягом майже 31 років, "Руки-на" навчання Bay держави працював для тисяч студентів. Половина часу студентів у школі в класі навчання теорії й інша половина витрачається на семінарах набирає «Руки-на" досвід.

Студенти отримують ноутбук та навчання про те, як використовувати його як інструмент навчання. Вартість ноутбука входить до навчання і студент матиме це наприкінці своєї програми. Крім того, всі студенти отримають підготовку і навчання, щоб взяти тест сертифікації Національної служби, пропоновані Міжнародним товариством сертифікованих техніків електроніки (ISCET), і підготовка до сертифікації-Плюс.

Бей Державні випускники також отримали роботодавцями, які часто приїжджають в школу, щоб привернути випускників з курсу Електроніка технік в Массачусетс. Офіс Розміщення школи забезпечує допомогу пошуку роботи в тому числі підготовки резюме.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Bay State School Of Technology »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date