ад'юнкт в прикладній науці (ААС) в області бухгалтерського обліку

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Чому вибрати MMCC?

Наш факультет робить різницю. Вони приходять з самих різних верств суспільства, в результаті чого в реальному світі бізнесу і бухгалтерського обліку, досвід в класі. Це означає, що наші студенти вчаться більш ніж їх підручниках. І ми ретельно адаптувати стратегії навчання для того, щоб випускники на робочому місці готові.

Наші партнери передачі, Як Northwood університету, показують, що наші студенти приходять підготовленими і досягти успіху в своїх програмах бакалаврату.

Наш індивідуальний підхід до успіху гарантує, що ви не число. Наш факультет дізнатися імена своїх учнів, тому що наші класи маленькі і наші курси орієнтовані. Ми не поширимо себе тонкі, а це означає, що Ви отримуєте вигоду від більшої уваги і більш детальних інструкцій. Ми досягаємо успіху, коли вам це вдасться, так що наші інвестиції в ваш успіх є особистим.

Роботодавці цінують наших студентів. Нижче те, що один роботодавець повинен сказати: "Кіган продемонстрував дуже професійні навички в своїй роботі тут Brown Machine. Входячи в його становищі, він був готовий до виконання будь-яких завдань. . Як витрати аналітика для нас, він взяв на себе проекти з упевненістю і його знання і увагу до деталей зростає з кожним днем ​​"-Стефані Tremain персоналом Адміністратор, Brown Machine LLC Почути від Кіган Rohdy, студент MMCC на який посилається: https: //www.midmich.edu/academics/programs-of-study/occupational/accounting/student-testimonials

Кар'єра Огляд

Робота ви працюєте в області бухгалтерського обліку буде в значній мірі залежати від ваших освітніх та видачі дозволів облікових даних.

З оточуючими, ви могли б бути бухгалтером, бухгалтерського обліку та аудиту клерка, виробляючи фінансові звіти для організацій. Ці кар'єри ролі обліку фінансових операцій, оновлення звітності, а також перевірити фінансову звітність за точність.

З утворенням за ступенем оточуючих, ви могли б бути бухгалтером або аудитором, підготовки і розгляду фінансових звітів для фізичних осіб або компаній. Ці кар'єри ролі гарантувати, що фінансові звіти є точними і що податки сплачуються належним чином і своєчасно. Бухгалтери та аудитори оцінюють фінансові операції і працювати, щоб допомогти гарантувати, що організації ефективної роботи.

Робота / Кар'єра Перспективи

прибуток *

  • Медіана платити за бухгалтерами та фінансових клерків становить $ 34 000
  • Медіана заробітної плати для бухгалтерів і аудиторів становить $ 61700

Перспективи зайнятості (2010-2020) *:

  • Для Бухгалтерів та діловодів: 14% або близько середнього зросту в порівнянні з усіма професій
  • Для бухгалтерів та аудиторів: 16% або близько середнього зросту в порівнянні з усіма професій

* Інформація з американського Бюро статистики праці 2010 цифр.

Останнє оновлення Лис 2016

Про навчальний заклад

MMCC offers a start that provides something rich and unique. Whether you’re looking to save money on your four-year or advanced educational plans, you’re coming back to college as a non-traditional st ... Детальніше

MMCC offers a start that provides something rich and unique. Whether you’re looking to save money on your four-year or advanced educational plans, you’re coming back to college as a non-traditional student, or you want to enter into a career in two years or less through one of our trade, technical, or occupational programs, we’re confident that you’ll Get More at Mid. Згорнути