Як керувати своїми грошима

Загальні відомості

Опис програми

Як керувати своїми грошима

Це дводенний курс, який навчить учасників різного способу управління своїми грошима та вигоди, яку ви можете отримати від цього.

Незалежно від того, чи шукаєте ви найкраще, в що інвестувати, шукаєте поради щодо управління нерухомістю, потребуєте оцінки вашої фірми або просто бажаєте підготуватися до пенсійного планування, Лондонська школа бізнесу та фінансів надасть вам усі фінансові інструменти тобі потрібно.

Наші викладачі відомі в цій галузі і навчають сучасних знань лише для того, щоб досягти своїх фінансових цілей. Інвестиції в капітал, управління капіталом, податкове планування, щоб ви отримали максимум своїх інвестицій, управління фондами, офшорні активи та створення портфеля - лише деякі з речей, які охоплені цією програмою.

У різні періоди вашого життя вам потрібно змусити гроші працювати різними способами, і існують різні стилі інвестування, про які ми вас навчимо, а також роботи різних фінансових фахівців, щоб ви могли отримати найточнішу інформацію. Ви також дізнаєтесь, як застосовувати рекомендовані методи фінансового управління та як керувати ризиками, які пов'язані з цим. Підпишіться на курс вже сьогодні та навчайтеся з нами в самому центрі центрального Лондона. Ми надаємо справжню торгову платформу, щоб ви могли отримати навички в реалістичних умовах. Лектори також включатимуть тематичні дослідження в межах класів, щоб покращити досвід навчання та зробити його більш інтерактивним. Після успішного закінчення курсу ви будете набагато впевненішими у використанні фінансів і отримаєте нові навички, які допоможуть значно збільшити ваш дохід. Незалежно від ваших інвестиційних цілей, то London Academy of Trading допоможе вам там.

Вимоги до курсу

Вимоги до вступу до всіх програм LAT:

  • Заповнена та підписана анкета
  • Копія паспорта / довідка про особу / свідоцтво про народження

Вимоги до вступу на всі програми LAT за два тижні або більше:

  • Відсканована копія нової кольорової фотографії розміром із паспорта
  • Підтвердження освітньої кваліфікації
  • Підтвердження володіння англійською мовою, якщо потрібно

Примітка: Всі документи мають надаватися англійською мовою. Якщо документи не англійською мовою, ви також повинні надати завірений переклад будь-яких таких документів.

Міжнародні студенти

  • Відскановані копії Ваших дипломів та завірений переклад
  • Відскановані копії завірених стенограм
  • Докази володіння англійською мовою IELTS 5.5 або еквіваленти
  • Кандидати, які вивчали ступінь бакалавра в галузі англійської мови в більшості англомовних країн, можуть надати лист від свого університету, що підтверджує це як свідчення їх англійської мови.

Всі інші студенти:

  • Кваліфікація мінімального рівня 3 або співбесіда з нашим академічним деканом, Паді Осборном Повністю заповнену анкету LAT

Вхідний

Щомісяця

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in tradi ... Детальніше

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in trading. The academy is accredited by the British Accreditation Council (BAC), which enables international students to study at LAT in London on Short-Term Study Visas (STSV). As a result, we have taught students from over 60 countries in the last 12 months. Згорнути