Теорії міського управління та розвитку

Теорії міського управління та розвитку (UMDT) розроблені для людей, які роблять внесок або хочуть внести свій внесок у цілісний та рівноправний сталий розвиток міст. Він проводить учасників через економічні, соціальні та екологічні міські теорії та пов'язує їх з останніми теоріями управління, включаючи теорії політики, планів, фінансів та структур управління. Він пропонує знання для аналізу міського розвитку та управління містами майбутнього.

Що я навчу?

Курс надає комплекс ретельно відібраних теорій управління та розвитку міста, які ви побачите в практиці великих міст під час академічних екскурсій у Нідерландах. Ви будете свідками того, як можна керувати центрами, міською спадщиною, зеленими містами та іншими важливими теоріями для управління містами.

UMDT також корисний для практиків, які бажають обмінятися досвідом та вдосконалити свої знання з міжнародними студентами та експертами. Курс є інтерактивним, і ви дізнаєтесь на практиці. Під час курсу ви навчитеся критично оцінювати теорії та оцінювати їх відповідність умовам вашого міста. По закінченню курсу ви дізнаєтесь, як аналізувати міську політику, приймати підхід для багатьох зацікавлених сторін, аналізувати управління та планувати структури та інтегрувати численні теорії з розумінням їх фізичного впливу на формування міста. Після успішного закінчення курсу ви отримаєте 16,5 ECT.

Як я буду вчитися?

Учасники UMDT відвідують перші три місяці програми UMD, яка дає вам змогу ознайомитись із зразком IHS "шановної магістерської програми.

Інноваційні методи навчання використовуються для забезпечення ефективного та приємного навчання. На додаток до аудиторних лекцій навчальні заходи включають індивідуальні та групові завдання, практикуми, презентації, дискусії та навчальні ігри та найголовніше теоретичні екскурсії.

Під час екскурсій студенти йдуть до вибраних областей у містах, де вони бачать практичне відображення теорій, які вони вивчали. Основними предметами в курсі є міські теорії, міське управління та планування політики, фінансування місцевих бюджетів та інвестиції та академічне написання на міських теоріях.

Сертифікація

Аспірантський диплом

Партнер

Мультидисциплінарний проект проводиться з місцевими зацікавленими сторонами в Нідерландах, зокрема з муніципалітетом Роттердаму та Спринтом Сіті Амстердамом. Місто Роттердам та Міністерство культури Голландії забезпечують важливий зміст даного курсу.

Вимоги до прийому

  • Принаймні ступінь бакалавра визнаного університету в галузі, що стосується обраного курсу;
  • Необхідні результати тестів з англійської мови (TOEFL або IELTS);
    • Оцінка TOEFL: на паперовій основі: 575, на базі комп'ютера: 232, на базі Інтернету: 90 (з письмовим підтестом не менше 20)
    • IELTS Оцінка: 6.5, відсутність підтесту нижче, ніж 5.5 (Написання субтест не менше 6.0)
  • Щонайменше 2 роки досвіду роботи, що стосуються курсу.


Надішліть запит, щоб дізнатися більше про дати курсу, можливості стипендій та інші практичні деталі. Роттердам чекає на вас!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 6 інших курсів в IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam »

Останнє оновлення Жовтень 14, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
3 Місяця
Заочне навчання
Price
5,750 EUR
Deadline
інформація
EU/EEA Application Deadline
За розташуванням
За датою
End Date
Лис 20, 2019
Кінець терміну надання заяв
інформація
EU/EEA Application Deadline
End Date
Лис 20, 2019
Кінець терміну надання заяв
інформація
non-EU/EEA Application Deadline
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
EU/EEA Application Deadline
End Date
Лис 20, 2019
Кінець терміну надання заяв
інформація
non-EU/EEA Application Deadline
End Date
Лис 20, 2019