Ступінь фундації в сільському господарстві з управління молочними продуктами

Загальні відомості

Опис програми

Сьогодні молочна промисловість Великобританії стикається з одним із найбільш складних періодів. Для успішного ведення бізнесу сучасні молочні фермери повинні об'єднати наукові знання з навичками практичного та ділового менеджменту, щоб виробляти якісне молоко, мінімізувати витрати та захищати навколишнє середовище.

Reaseheath ідеально розташований у прем'єрському молочному окрузі Чешир. Він має національну репутацію за надання якісних тренінгів в галузі спеціалізації з управління молочними скота. Цей унікальний курс дозволить вам розробити розуміння технічних, економічних, правових та управлінських принципів, що стосуються підприємств молочного господарства, визначити наслідки екологічних та етичних проблем у молочній промисловості та запропонувати практичні навички, пов'язані з молочним господарством.

Курс включає можливості для практичних навичок, таких як обрізання стоп, тренування ветеринарної медицини та практичні демонстрації на фермах. Студенти проходять мінімальне робоче місце на 10 тижнів і мають можливість відвідувати семінари та навчальні поїздки у Великобританії та за кордоном.

Особливості курсу:

 • Фермерський коледж на площі 272 гектарів покриває стадо 260-річного Гольштейну, а також молоде акціонерне товариство "Reaseheath Holsteins".
 • Комерційна бара 500 племінних овець та 120 племінних свиноматок, розміщених у комбінаті з високим рівнем добробуту.
 • Світові стандарти навчально-виробничих закладів.
 • Обрізка включає трав'яний силос, кукурудзяний силос, люцерни, пшеницю та ячмінь.
 • 32/32 швидкий вихідний доїльний зал.
 • Анаеробний Дайджест.

Що я буду вчитися?

Ви отримаєте широкий спектр управлінських навичок та академічних знань, які допоможуть вам зрозуміти наукові основи молочного господарства та ефективне виробництво молока, а також допоможуть вам приймати обґрунтовані рішення, щоб виграти свій бізнес.

Курс розбитий на модулі, наведені нижче, які закінчені протягом 2 років.

Заняття в класі проводяться за два дні поспіль.

Вимоги до вступу

 • Мінімум 64 точки UCAS
 • Рівні, переважно, включаючи біологію (або пов'язаний предмет)
 • Або кваліфікація 3-го рівня BTEC (2 роки) за заслугою у відповідній темі
 • Доступ до диплом магістра
 • Зрілі студенти (21 рік) будуть розглядатися на індивідуальній основі, і буде розглянуто значний досвід роботи, а також, або замість офіційної кваліфікації.

Подальше навчання

 • Один рік поповнення маршруту, щоб отримати повний бакалавра (Hons) сільськогосподарського бізнесу, розвитку та лідерства.

Варіанти кар'єри

 • Управління молочним стадом
 • Консультація молочних ферм
 • Продаж молока та маркетинг

Вартість навчання

Як студент з вищої освіти, ви матимете дві основні витрати на зустріч; ваші витрати на навчання та проживання.

Наша повна оплата за навчання для студентів Великобританії та ЄС, які вступають в університет у 2017/18 або 2018/19 році, становить 7 860 фунтів стерлінгів. Ці збори стягуються за кожен навчальний рік курсу та встановлюються колегією щорічно.

Якщо ви міжнародний студент або для отримання найновішої інформації про оплату навчання, відвідайте сторінку фінансування студентів на нашому сайті .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellenc ... Детальніше

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellence and student satisfaction. Згорнути