Співробітник з професійних наук з кулінарних мистецтв

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Асоційований ступінь з професійних наук з кулінарних мистецтв готує студента до роботи початкового рівня в галузі кулінарії. Акцент у професійних курсах робиться на теорії, практиці та практичній роботі з кулінарного мистецтва. Студенти працюють із професіоналами галузі в кількох кухнях, пекарнях та їдальні Grossinger. Студенти також проходять курси із закупівель гостинності, контролю витрат та людських ресурсів, щоб закріпити свої знання. Вони отримують сертифікати ServSafe та TIPS як частину своїх курсових робіт.

Випускні вимоги (60-62 балів)

Випускники кулінарного мистецтва - AOS продемонструють:

  • Галузеві стандарти, навички початкового рівня,
  • Професіоналізм у собі та своїй роботі,
  • Здатність творчо вирішувати кулінарні проблеми та розвивати вміння оцінювати свої та чужі,
  • Технічні, пізнавальні та творчі навички мислення з професійними та відчутними результатами.

122498_photo-1541963058-f6a81ac19b70.jpgElle Cosgrave / Unsplash

Загальні вимоги до освіти

Отримуючи освіту після середньої освіти, студенти повинні оволодіти своїм предметом вибору, будь то в галузі вільних мистецтв, наук або в одній із ряду професійних дисциплін. Однак це також є однією з головних цілей після закінчення середньої освіти для розширення світогляду студента. Це передбачає опромінення нових ідей, викликів усталеним або раніше дотриманим точкам зору, а також ознайомлення з незнайомими та захоплюючими способами погляду та поводження з думкою. Саме завдяки такому впливу на ширшу загальну освіту студенти формують навички, які забезпечують фундамент для подальшого навчання та роботи. Такі навички включають критичне мислення, аналіз аргументу, відповідні методологічні підходи, різноманітність у розумінні, включення технології та основні трудові звички. Така основа також дає студентам основу, на якій вони зможуть краще зрозуміти та оцінити обрану ними сферу навчання.

Саме в цьому дусі опікунська рада SUNY затвердила вимогу загальної освіти у грудні 1998 року. Ця вимога вимагає принаймні тридцяти (30) кредитів навчання у різних ключових академічних областях для всіх студентів, які мають закінчити навчальний заклад SUNY ступінь бакалаврату. З цією метою SUNY встановив наступні десять результатів навчання студентів:

Результат навчання 1 Математика
Результат навчання 2 Природничі науки
Результат навчання 3 Соціальні науки
Результат навчання 4 Американська історія
Результат навчання 5 Західна цивілізація
Результат навчання 6 Інші світові цивілізації
Результат навчання 7 Гуманітарні науки
Результат навчання 8 Мистецтво
Результат навчання 9 Іноземна мова
Результат навчання 10 Основна комунікація

На додаток до них, успішні кандидати повинні також продемонструвати компетентність у двох сферах:

Критичне мислення (аргументація)
Управління інформацією

Результати навчання студентів з критичного мислення включаються в кожен курс загальноосвітньої освіти, на який присуджуються кредити за результати навчання студентів два - сім (2-7) та результати навчання студентів 10. Управління інформацією викладається у навчальній програмі.

Вимоги загальної освіти SUNY спочатку діяли для всіх студентів, які розпочали навчання восени 2000 року або пізніше. У 2010 році опікунська рада SUNY внесла зміни до вимог загальної освіти, а в 2013 році додатково включила конкретні рекомендації щодо їх впровадження до коледжів громади, які мають на меті сприяти безперешкодному переведенню студентів у 4-річні установи SUNY. SUNY Sullivan прагне допомогти своїм студентам у виконанні поточних вимог загальної освіти, передбачених SUNY. З цією метою SUNY SULLIVAN вимагає, щоб кожен студент, який закінчив ступінь Асоціація з мистецтв (АА) або доцент (AS), заповнив тридцять балів як мінімум сім із десяти загальних навчальних напрямків і продемонстрував компетентність критичного мислення та управління інформацією. Що стосується практичного застосування, ця політика вимагає, щоб кожен отримувач ступеня АА та АС продемонстрував:

  1. Знання та вміння з двох необхідних напрямків: Основні комунікації та математика;
  2. Знання та навички у п'яти з наступних восьми напрямків: природознавство, суспільствознавство, американська історія, західна цивілізація, інші світові цивілізації, гуманітарні науки, мистецтво та іноземні мови; і
  3. Компетентність у двох необхідних областях, критичне мислення та управління інформацією.

Навчання

121761_ScreenShot2019-09-25at10.52.24AM.png

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to SUNY Sullivan, a comprehensive community college in the SUNY (State University of New York) system. We’re committed to helping you prepare for the future whether you’re getting your first j ... Детальніше

Welcome to SUNY Sullivan, a comprehensive community college in the SUNY (State University of New York) system. We’re committed to helping you prepare for the future whether you’re getting your first job, transferring to a four-year college or university or enhancing your personal and professional skills. Згорнути