Сертифікат: інновації в дизайні

Загальні відомості

Опис програми

Ми є британським постачальником Інтернет-освіти, доступними по всьому світу на 3 різних мовах.

Огляд курсу

Протягом цієї програми ми прагнемо розвивати та використовувати ваші навички управління дизайном та дивитися на вас як на піонерів дизайну стратегічних інновацій та змін. Ви вивчите теоретичні теми в таких сферах, як інновації та творчість, і ми підтримаємо вас відповідним аналітичним дискурсом. Ви дотримуватиметесь тематичних досліджень, методологій дослідження, презентацій та аудиту проектування

Метою є дозволити вам поширити свою практику на етапах спостереження, аналізу, інтерпретації та дослідницької діяльності та дати змогу робити свідомі посилання на світ поза проектом, дивлячись на культурні та контекстуальні посилання, включаючи нові технології, економіку, політику, право та глобальне середовище.

Деталі програми

 • Цикл DDI (проектування, розробка, реалізація).
 • Сфери компетенції (техніка, представлення, дискурс, проект).
 • Галузі знань (культурні, наукові, експериментальні, логістичні).
 • Біогенетичний закон (Філогенія та Онтогенія).
 • Природний відбір (рекомбінація та мутація).
 • Цикл FER (фокусування, розширення та переглядання).
 • Презентація та обговорення тематичних досліджень.

Ведучий курсу

Армандо Вілас-Боас, керівник курсу: доктор наук, професор коледжу та дослідник візуальної культури, візуального дизайну та фотографії, а також професійний дизайнер.

113811_3_Easy-Resize.com.jpg

Курс цілей

Цілями цього курсу є:

 1. Щоб ви могли зрозуміти ключові сфери експертизи, пов'язані з інноваційними розробками (техніка, представництво, дискурс та проектні заходи та процедури).
 2. Щоб забезпечити вам критичний контекст для культурних, наукових, експериментальних та матеріально-технічних знань, залучених до дизайнерського проекту.
 3. Забезпечити передові та систематичні підтримуючі рамки для розвитку відповідних існуючих та нових дослідницьких та аналітичних навичок.

Метод оцінки

100% портфель, що складається з:

 • Інноваційний проект, що включає дослідження, критичний аналіз та письмові пропозиції.

Результати навчання

Після задовільного завершення курсу ви зможете:

 1. Продемонструйте передові знання про спеціальні технічні та практичні аспекти ідеї дизайну та професійні проблеми, що стосуються вашої практики дизайну.
 2. Критично розмірковуйте над технічними та практичними знаннями та оцініть суворість та обґрунтованість у розробці вашої проектної пропозиції.
 3. Продемонструйте, як ваша професійна практика чи дослідження стосується дизайну, та визначте, як це інформує про нові чи переглянуті підходи до вашої творчої практики дизайну.

Курс призначений для студентів, професіоналів, менеджерів, художників чи фрілансерів з амбіціями чи усталеною кар'єрою в рекламі (арт-керівники, продюсери чи дизайнери), візуальному дизайні, комунікаційному дизайні, графічному дизайні та інтерактивному дизайні (дизайнери, виробники, керівники команд, арт-керівники чи креативні керівники).

113837_4_Easy-Resize.com.jpg

Сертифікація

London School Of Design And Marketing сертифіката London School Of Design And Marketing

Дати та збори

 • Липень 2020 / жовтень 2020
 • Плата за £ 1.250,00 (один внесок)

Вимоги щодо вступу

Рівень бакалавра у відповідному дизайні / предметі бізнесу або визнання попереднього навчання / професійного досвіду.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Детальніше

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Згорнути