Рік створення

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Щоб забезпечити можливість всім іноземним студентам подавати заявки на свої ступені програми, University of Siena також може запропонувати Рік фонду.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Рік Фонду виступає мостом між вашими нинішніми вимогами до вступу на курси італійського університету (бакалавра) або як засіб заповнення прогалини в освіті міжнародного студента з країни, де система вищої освіти вимагає менший період навчання, ніж передбачений «Болонським процесом», реалізованим в Європейському Союзі.

Крім того, програма FY надає студентам адекватну підготовку в осмисленні італійської мови та пропонує глибоку академічну підготовку для вступу в італійський університет. Зокрема, завдяки цій програмі іноземні студенти зможуть покращити свою письмову та розмовну італійську мову, свої комунікативні навички та зможуть ознайомитись із критеріями академічного вчення та навчання Італії та Європейського Союзу.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Ви можете подати заявку ...

 • Якщо ви міжнародний студент і закінчили менше 12 років навчання;
 • Якщо ви є студентом-міжнародником, який потребує додаткової італійської мови та академічної підготовки до вступу до курсу 1 курсу італійської програми бакалавра;
 • Якщо ви маєте американську середню школу, яка не включає додаткові місця (AP), необхідні для зарахування відповідно до чинного законодавства.
Фотоархів університету Сієна

Курс фундації проводиться у співпраці між Università per Stranieri di Siena та Siena University of Siena та може підготувати вас до різних предметів на загальну суму 60 кредитів ECTS.

Основні вимоги до мови

Студенти можуть приєднатись до програми FY, пропонованої в Сієні, принаймні на рівні B1 (CEFR), що надходить на італійську мову. Наприкінці FY буде забезпечена вихідна компетенція на рівні B2 (CEFR). Це відповідає рівню, необхідному італійським університетам для вступу на дипломний курс.

Збори

Для кожного студента потрібна плата за навчання в розмірі 4700 євро.

Варіанти дослідження

 • Економіка
 • Наука і технології

Академічний календар

Факультети University of Siena прийняли семестрову систему.

Навчальний рік ділиться на два терміни: з жовтня по січень і з березня по травень. Наприкінці кожного терміну планується період розгляду.

Проте кожен відділ має свій власний академічний календар, який можна знайти на веб-сайті департаментів (у розділі "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 орієнтовний академічний календар

Осінній термін (1-й семестр)

 • Період лекції: 1 жовтня 2020 р. - 18 січня 2021 р
 • Період іспиту: 21 січня - 1 березня 2021 року

Навесні термін (2-й семестр)

 • Період лекції: 4 березня - 14 червня 2021 року
 • Термін іспиту: 17 червня - 31 липня 2021 року

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Вартість навчання

Визначення суми внесків

Сума внеску, що належить кожному студенту, який навчається на курсах магістратури, магістерських курсах або магістерських курсах, що пропонуються одноциклами, що пропонуються в University of Siena , визначається на основі таких елементів:

 • Категорія, до якої належить курс;
 • Економічний стан найближчої родини студента, оскільки це виражається еквівалентним показником економічної ситуації (ISEE) за рік, що передує року зарахування;
 • Рік зарахування;
 • Зароблені університетські кредити (кредити ECTS) за дванадцять місяців до 10 серпня.
Фотоархів університету Сієна

Навчальний курс підпадає під одну з трьох нижчезазначених категорій:

 • Гуманітарні та соціальні дослідження (США)
 • Техніко-наукові (TS)
 • Регульована в ЄС охорона здоров'я (ЄС)

Примітка. Для студентів, які є громадянами країн, що не є членами ЄС та не є резидентами Італії, а також студентам, яким розрахунок ISEE не застосовується до їх найближчих родичів, коефіцієнт коригування залежно від країни походження може бути застосований.

University of Siena надає сторінку обчислення плати за навчання: http://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Сильна міжнародна місія

У своїй вісімстолітній історії University of Siena проводить широкий спектр досліджень у багатьох різних сферах культури.

Протягом багатьох років University of Siena вдосконалював свою стратегію інтернаціоналізації, прагнучи зміцнити свої міжнародні академічні зв'язки та залучити студентів та дослідників з різних куточків світу.

На початку 21 століття ця історична установа змогла зіткнутися з викликами, пов'язаними з глобалізацією навчання, знань та досліджень за допомогою широкої кількості міжнародних співпраць.

Щорічно встановлюються нові міжнародні угоди про співпрацю та проекти, що збільшує кількість випускних ступенів та курсів англійською мовою, що забезпечує хороше місце у національному та міжнародному рейтингах; ось деякі сильні моменти University of Siena .

Ласкаво просимо в Сієну

University of Siena - один із найстаріших університетів Європи, заснований у 1240 році.

Його історія розвивалася поряд із культурною традицією Тоскани від середньовіччя до сучасності.

Сієна розташована в самому центрі Тоскани серед ландшафту м'яко пагорбів. Побудований на трьох крутих пагорбах і оточений старовинними стінами, це унікальне місто, де студенти можуть провести вигідний період навчання, повний можливостей для особистого збагачення.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Згорнути