Щоб забезпечити можливість всім іноземним студентам подавати заявки на свої ступені програми, University of Siena також може запропонувати Рік фонду.

Рік Фонду виступає мостом між вашими нинішніми вимогами до вступу на курси італійського університету (бакалавра) або як засіб заповнення прогалини в освіті міжнародного студента з країни, де система вищої освіти вимагає менший період навчання, ніж передбачений «Болонським процесом», реалізованим в Європейському Союзі.

Крім того, програма FY надає студентам адекватну підготовку в осмисленні італійської мови та пропонує глибоку академічну підготовку для вступу в італійський університет. Зокрема, завдяки цій програмі іноземні студенти зможуть покращити свою письмову та розмовну італійську мову, свої комунікативні навички та зможуть ознайомитись із критеріями академічного вчення та навчання Італії та Європейського Союзу.

Ви можете подати заявку ...

  • Якщо ви є міжнародним студентом та закінчили навчання менш ніж 12 років
  • Якщо ви міжнародний студент, який потребує додаткової італійської мови та академічної підготовки для вступу на 1-й курс італійської програми бакалавра
  • Якщо ви володієте американською вищою освітою, яка не включає будь-яких розширених місць розташування, необхідних для зарахування відповідно до чинного законодавства;
Фотоархів університету Сієна

Курс фундації проводиться у співпраці між Università per Stranieri di Siena та Siena University of Siena та може підготувати вас до різних предметів на загальну суму 60 кредитів ECTS.

Основні вимоги до мови

Студенти можуть приєднатись до програми FY, пропонованої в Сієні, принаймні на рівні B1 (CEFR), що надходить на італійську мову. Наприкінці FY буде забезпечена вихідна компетенція на рівні B2 (CEFR). Це відповідає рівню, необхідному італійським університетам для вступу на дипломний курс.

Збори

Для кожного студента потрібна плата за навчання в розмірі 4700 євро.

Варіанти дослідження

  • Економіка
  • Наука і технології

Академічний календар

Факультети University of Siena прийняли семестрову систему.

Навчальний рік ділиться на два терміни: з жовтня по січень і з березня по травень. Наприкінці кожного терміну планується період розгляду.

Проте кожен відділ має свій власний академічний календар, який можна знайти на веб-сайті департаментів (у розділі "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2018-2019 орієнтовний академічний календар

Осінній термін (1-й семестр)

  • Лекційний період: 1 жовтня 2018 р. - 18 січня 2019 р
  • Термін розгляду: 21 січня - 1 березня 2019 року

Навесні термін (2-й семестр)

  • Лекційний період: 4 березня - 14 червня 2019 р
  • Термін розгляду: 17 червня - 31 липня 2019 року

Вартість навчання

Визначення суми внесків

Сума внесків від кожного студента, зарахована до дипломних курсів, магістерських курсів або курсів магістра з одного циклу, пропонованих University of Siena , визначається на основі наступних елементів:

а) категорія, до якої належить ступінь

б) економічний статус найближчої родини студента, оскільки це виражається в еквіваленті економічної ситуації (ISEE) за рік безпосередньо перед роком зарахування

в) рік зарахування

г) отримані університетські кредити (кредити ECTS) за дванадцять місяців до 10 серпня

Фотоархів університету Сієна

Навчальний курс підпадає під одну з трьох нижчезазначених категорій:

а) гуманітарно-соціальні дослідження (США)

б) техніко-наукові (ТС)

в) регульована ЄС охорона здоров'я (ЄС)

Примітка. Для студентів, які є громадянами країн, що не є членами ЄС та не є резидентами Італії, а також студентам, яким розрахунок ISEE не застосовується до їх найближчих родичів, коефіцієнт коригування залежно від країни походження може бути застосований.

University of Siena надає сторінку розрахунку плати за навчання: http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/index_eng.php

Сильна міжнародна місія

У своїй вісімстолітній історії University of Siena проводить широкий спектр досліджень у багатьох різних сферах культури.

Протягом багатьох років University of Siena вдосконалював свою стратегію інтернаціоналізації, прагнучи зміцнити свої міжнародні академічні зв'язки та залучити студентів та дослідників з різних куточків світу.

На початку XXI століття ця історична установа змогла зіткнутися з викликами, пов'язаними з глобалізацією навчання, знань та досліджень за допомогою широкої кількості міжнародних співпраць.

Щорічно встановлюються нові міжнародні угоди про співпрацю та проекти, що збільшує кількість випускних ступенів та курсів англійською мовою, що забезпечує хороше місце у національному та міжнародному рейтингах; ось деякі сильні моменти University of Siena .

Ласкаво просимо в Сієну

University of Siena - один із найстаріших університетів Європи, заснований у 1240 році.

Його історія розвивалася поряд із культурною традицією Тоскани від середньовіччя до сучасності.

Сієна розташована в самому центрі Тоскани серед ландшафту м'яко пагорбів. Побудований на трьох крутих пагорбах і оточений старовинними стінами, це унікальне місто, де студенти можуть провести вигідний період навчання, повний можливостей для особистого збагачення.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Вересень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
4,300 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date