Рік створення

Загальні відомості

Опис програми

Велика подорож завжди починається з першого кроку.

Італія: синонім дива, особливо для нових поколінь, які живуть за кордоном і які бажають вступити в контакт з культурою та системою освіти, яку може запропонувати Красуня країна. Сценарій, прийнятий RUFA для контакту зі студентами, залученими до Made in Italy , починається з цього припущення, не призначеного лише як знак відмінності і стилю, а також як якісний підхід до життя.

Саме в цьому контексті підходить рік фундаменту: додатковий курс з 60 кредитів, що триває один рік, метою якого є ініціювання студента в культурних, дизайнерських, історичних та художніх предметах, з якими вони стикаються, ще глибше. До речі, в найближчі роки. Завдяки цьому навчальному шляху іноземні студенти з 11-річним шкільним віком зможуть інтегрувати мінімальні передумови 12 необхідних, перш ніж отримати доступ до університетської системи, доповнюючи свої знання з основних предметів для розвитку необхідного художнього, аудіовізуального, мультимедійного та дизайн знань. Учасники також зможуть дізнатися про методи навчання RUFA, взаємодіючи з викладачами, інтегруючи практичні та теоретичні методи, вивчаючи концепції досліджень і художнього виробництва та найкращі практики, пов'язані з дизайном.

Яка мета Року Фонду?

 • Щоб отримати 60 додаткових CFA для зарахування в італійський університет
 • Доповнити мінімальну вимогу 12 років відвідування школи

Рік заснування дозволяє учасникам побудувати основи для виконання будь-якої програми першого рівня, що входить до так званого «RUFA - Experience». У цьому контексті, студенти можуть поставити себе на випробування, поліпшити свої відносини з мовою, вступити в контакт з університетськими та національними академічними перевагами і генерувати професійні відносини з вчителями. Надано п'ять різних предметів: італійська мова та культура, письмовий семінар, історія мистецтва, дизайн та італійський стиль, спеціальний курс з фотографії, відео, мистецтва та дизайну, заключний тест та сертифікація CILS / B2.
Усього буде 485 годин навчання, розділених на 20 годин на тиждень. 60 отриманих кредитів дозволять студентам отримати доступ до RUFA - або будь-якої іншої навчальної дисципліни першого рівня, і не буде визнана з метою зменшення навчального навантаження, яке передбачено подальшими курсами.

Тема (T = теоретична • TP = теоретично-практична) CFA Всього годин
Італійська мова та культура (T) 32

165 Мова

75 Культура

Письмовий практикум (TP) 2 25
Історія мистецтва, дизайну та італійського стилю (T) 8 60
Специфічний курс (ТП) 12

50 Фото / відео

50 ст

50 Основний дизайн

Підсумковий тест 2 10
CILS / B2 сертифікат 4
Всього 60 485

Рік заснування RUFA - італійською або англійською мовою, залежно від обраного варіанту. Членство відкрите для всіх студентів, незалежно від рівня мови при вступі, навіть якщо краще B1.

Загальна інформація

 • Період: з жовтня 2019 по червень 2020 року
 • Мова: італійська або англійська
 • Вимоги до мови: бажано рівень B1
 • Термін реєстрації: 30 вересня 2019 року
 • Вартість: € 6,500.00 *
 • Ступінь: Сертифікат участі CILS Сертифікація

* У вартість входить:

 • реєстраційний внесок
 • відвідуваність і плата за іспит
 • Сертифікація CILS
 • Картка RUFA (конвенції з кінотеатрами, театрами, спортивними залами та навчальними матеріалами)
 • підсумковий сертифікат

Метод оплати вимагає 25% під час реєстрації та 75% до 30.09.19. Кандидати повинні подати до 30 вересня 2019 року заяву про прийом, додавши свій диплом про середню освіту, разом зі своїм «протоколом записів» про проведення навчальних заходів.

RUFA зберігає можливість перевірки здібностей і мотиваційної сфери студентів до зарахування. Курс буде активовано мінімум 6 учнями, доки не будуть зайняті всі доступні місця.

Важливі дати

 • День відкритих дверей бронювання: перша подія 4 квітня 2020 року: з 3 лютого по 3 квітня; Друга подія 19 вересня 2020 року: з 15 липня по 18 вересня
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Детальніше

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Згорнути
Рим , Рим , Рим , Рим , Рим , Рим , Рим + 6 Більше Менше