Рік створення Фонду

Загальні відомості

Опис програми

Ти молодий, амбіційний і шукає натхнення? Ви закінчили середню школу, хочете смак життя в університеті, і ви прагнете більше дізнатися про світ та його культури? Тоді ви будете зацікавлені в нашій програмі Фонду року.

Важливим кроком є ​​планування та підготовка до академічного майбутнього. Приєднайтеся до програми "Рік створення" університету Джейкобса, щоб вивчати різні галузі навчання та отримати навички академічного навчання, перш ніж почати ступінь бакалавра.

Виходячи з вашої індивідуальної академічної підготовки та ваших потреб та цілей, ви можете розробити свій власний навчальний досвід. Як студент Фонду, ви можете відвідувати курси з різних напрямків навчання та вибирати між різними типами підготовчих класів, щоб поліпшити ваші академічні навички. Крім того, ви живете на нашому міжнародному університетському містечку та можете насолоджуватися повним правом студентського життя в коледжах.

Студенти, які закінчили програму, успішно отримують гарантований дозвіл на бакалаврські програми Університету Джейкоба. Створіть власний шлях!

Великі підстави для подання заявки на рік Фонду

# 1 Преміальна освіта : наші наукові радники та досвідчені інструктори забезпечують професійне керівництво у процесі переходу на бакалавріат. Насолодіться невеликими розмірами класу, індивідуальною підтримкою та найсучаснішими зручностями.

№2 Індивідуальний підхід : вигоду від особистого академічного консультування, консультування з питань кар'єри та індивідуалізованої навчальної програми, яку ви можете адаптувати до власних інтересів та потреб.

# 3 Передані знання : Програма дозволяє відвідувати регулярні курси бакалаврату та збирати до 45 кредитних кіл ECTS, які ви можете перевести на свою майбутню навчальну програму.

# 4 Campus Life: Ви будете жити і навчатися в університетському містечку, і ви станете частиною нашої активної міжнародної спільноти зі студентами з понад 100 різних країн. Посилюйте свої міжкультурні навички, розвивайте міжнародну мережу та збирайте досвід у житті.

№ 5 Гарантований вступ до Університету Джейкобса: всі студенти, які успішно закінчили програму "Фонд", отримують гарантований прийом до відомих університетських програм.

Рік створення Фонду

 • Експертні вказівки при переході до бакалаврських студій.
 • Професійне академічне консультування, коледж консультування та однолітків наставництва.
 • Підготовка та реєстрації тесту SAT.
 • Сучасні одномісні номери та повний пансіон у житлових коледжах.
 • Повністю обладнаний центр відпочинку та мультимедійні номери.
 • Підтримка візи та до від'їзду.
 • Тиждень орієнтації для полегшення переходу до Німеччини та Університету Якобса. Програма сімейства прийомів.
 • Екскурсії до великих європейських міст.
 • Загальна підтримка (збір за аеропорт, медичне страхування, вид на проживання тощо).
 • Кампус університету з цілодобовою охороною.

Як застосовувати

Для повної заявки надішліть наступні документи:

 • Форма заявки на участь у Інтернет, вкл. коротка мотиваційна заява. Ваші виклади в старших класах.
 • Довідковий лист від вчителя або керівника.
 • Підтвердження знання англійської мови (наприклад, TOEFL, IELTS або Кембридж [FCE]).
Останнє оновлення Січ 2018

Про навчальний заклад

Students lovingly call the campus “the bubble” – an international English-language microcosm in the middle of Europe, where you will live and learn with students from over 100 countries.

Students lovingly call the campus “the bubble” – an international English-language microcosm in the middle of Europe, where you will live and learn with students from over 100 countries. Згорнути