Вивчайте італійську мову та розвивайте навички, необхідні для успішного вступу до ступенів бакалавра мистецтв та дизайну в кращих університетах та академіях дизайну в Італії. Зосередьтеся на своїх інтересах, покращуючи свої академічні навички в сприятливому середовищі, підвищуйте свої знання та навички мистецтва, дизайну, моди та архітектури в Італії та створюйте свій особистий портфель.

Рік заснування є міжнародно визнаною програмою, що присуджує італійські міністерства освіти академічних кредитів і надання прямого прийому на ступінь програми в MADE Fine Arts і Design Academy, і підготовка до вступу в будь-який університет і дизайн школи в Італії.

Ідеальна підготовка для вашого бакалавра в галузі мистецтва та дизайну в Італії

Академічна програма пропонується як 9 місяців навчання з 600 годинами занять і семінарів і доповнюється курсом підготовки до іспиту, практичними лабораторіями з мистецтва та дизайну, а також культурними екскурсіями.

Після успішного завершення програми студенти отримають сертифікацію рівня CILS B2 (сертифікація італійської мови як іноземної) та отримають юридичні назви з юридичною цінністю, акредитовані Міністерством освіти Італії, що діють для вступу до італійських програм для здобуття вищої освіти.

Суб'єкти

Ст

20 кредитів 160 годин

 • Вступ до архітектури та дизайну
 • Історія італійського мистецтва
 • Італійське товариство через кіно
 • Pathway семінарів з мистецтва та дизайну

Італійська мова

40 кредитів 400 годин

 • Курс італійської мови (360 годин)
 • Підготовка до іспиту CILS

Pathway семінарів

Студенти візьмуть участь у серії практичних лабораторій та практичних семінарів, керуючись експертними факультетами, які допоможуть розробити основні навички та прийоми мистецької та дизайнерської студійної роботи та оволодіння майстерністю з різних матеріалів.

Семінари « Pathway » також розширять портфоліо студентів, що є важливою вимогою для зарахування до програм навчання в Італії.

114019_foto-720x479-1_0.jpg

Історія італійського мистецтва

Італія була одним з найважливіших центрів відкриття в мистецтві та культурі, і основні фази її мистецтва, особливо від епохи Відродження до бароко і неокласичного періоду, вплинули і все ще захоплюють світ. Курс визначається як динамічний шлях до знання історичних / теоретичних фаз найважливіших профілів, що характеризують італійську історію від середнього віку до останніх тенденцій у мистецтві, включаючи футуризм, концептуальне мистецтво, Arte Povera та Transavanguardia.

Історія архітектури

Студенти дізнаються про історію архітектури та дизайну в Італії з початку 19 століття до сьогодні. Після загального ознайомлення з європейським мистецьким та культурним контекстом, курс розроблятиме теми ролі архітектора та дизайнера в італійському суспільстві та його трансформації від доіндустріального до постіндустріального періоду.

Італійська мова

Курс італійської мови пропонується як 8-місячна інтенсивна програма, яка дозволяє студентам починати з початкового рівня для досягнення необхідного верхнього середнього (B2) рівня італійської мови, необхідного для зарахування до італійських університетських програм.

Студентів навчають експерти, висококваліфіковані викладачі рідної італійської мови, які впроваджують комунікативний метод у класі для досягнення найкращих результатів у всіх 4 мовних навичках: мовлення, письмо, читання та розуміння.

Підготовка до іспиту CILS

Студенти беруть участь у 40-годинному інтенсивному курсі підготовки до іспитів CILS, який охоплює найкращі практики для академічного письма, підготовчі тести з CILS минулих робіт та усні іспити під керівництвом інструкторів, які є експертами CILS університету Сієни.

Syracuse Academy є екзаменаційним центром CILS. Студенти зможуть записатися на весняний екзаменаційний сеанс. до кінця травня для досягнення сертифікації B2 CILS, яка визнана всіма італійськими та міжнародними університетами та школами дизайну.

Італійське товариство через кіно

Курс спрямований на орієнтування студентів на основні історичні події Італії, представлені італійськими кінематографістами з 40-х до сьогодні. Через критичний підхід та групові дискусії, теми, режисери та актори, які характеризують традиції та інновації італійських фільмів, будуть

проаналізовано по відношенню до різних національних подій, відображаючи таким чином соціальну історію Італії.

Студентський відгук

«Неймовірний досвід університету перед тим, як почати університет! Це допомогло мені вивчити мої пристрасті і знайти свій справжній інтерес у галузі дизайну, мати чітке уявлення про ступінь спеціалізації та кар'єрного шляху, яким я хочу слідувати. Співробітники та професори в Академії були неймовірно сприятливими та змушували мене відчувати себе в сонячному місті Сіракузи з першого дня програми. Під час семінарів та обміну мовними обмінами я дружив зі студентами з Італії та світу, це безцінний досвід для мого особистого та професійного розвитку! ”

114018_foto-720x479-4.jpg

Кращі причини приєднатися до нашої програми Фонду Рік

 1. Допомагає заповнити прогалини для італійського університету
  • Італійська система університетів вимагає принаймні 12 повних років початкової та середньої освіти для зарахування до всіх програм ступенів. Університети і школи дизайну також вимагають сертифікат для італійської мови B2-верхній середній рівень і особистий портфель (для дизайну програм для студентів).
 2. Призначений для іноземних студентів
  • Наші студенти походять з різних країн, вікових груп і походження. Ми вітаємо розумних, творчих, мотивованих людей, зацікавлених у переході до мистецтва та дизайну.
 3. Виберіть спеціалізацію, яка підходить вам
  • Окрім того, що Ви можете ознайомитися з мовою та культурою Італії до початку університету, Рік Фонду також надає можливість відвідати університети по всій країні та вирішити, яка саме школа є для Вас.

Інформація про програму

Чи дозволяє Рік Фонду студентам навчатися в будь-якій програмі з мистецтва та дизайну в Італії?

По завершенні програми «Рік заснування» студенти можуть обратись до будь-якого університету або Академії дизайну в Італії, досягнувши необхідних передумов для мовної компетенції та мінімальної кількості шкільних років, необхідних для подання заявки на ступінь бакалавра в Італії. Залежно від університету, студентів можуть попросити надати додаткову документацію або скласти вступний іспит для вступу до програми вибору.

Завершення програми «Рік заснування» надає можливість безпосереднього вступу на бакалаврські програми за програмою MADE | Академія образотворчих мистецтв і дизайну в Сіракузах.

Які передумови для зарахування до року Фонду?

Студенти, які подають заявку на участь у програмі Річного фонду, повинні надати наступні документи:

 • Сертифікат або диплом про закінчення середньої школи
 • Сертифікат рівня англійської мови B1 (нижчий проміжний): IELTS 4.5, Cambridge PET або еквівалент)

Які плати та терміни програми?

Вартість зарахування: € 2.100

 • сплачується щонайменше за 30 днів до дати початку програми

NB. Студенти, які не є членами ЄС, повинні сплатити Комісію за прийом, щонайменше, за 90 днів до початку програми, щоб обробити заяву на отримання візи.

Плата за навчання: € 5.750

 • повністю оплачується за датою початку програми (початок осені: 12 вересня / початок весни: 9 січня)

NB. Всі документи, що подаються, повинні бути надіслані щонайменше за 30 робочих днів до початку програми на адресу admissions@syracuseacademy.org

Які дати програми?

Рік заснування - це 9-місячна інтенсивна програма підготовки університетів. Студенти можуть записатися, щоб почати програму в осінньому або весняному семестрі.

Запуск падіння - початок програми

 • 12 вересня 2019 - 31 травня 2020 року

Весняний початок - початок програми

 • 9 січня 2020 - 6 вересня 2020 року
Доступні навчальні програми:
англійська
італійський
Останнє оновлення April 25, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 12, 2019
Січ 9, 2020
Duration
9 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
7,850 EUR
Комісія за реєстрацію у розмірі € 2,100 Вартість навчання 5,750 євро
Deadline
Сер 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Гру 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 12, 2019
End Date
Травень 31, 2020
Кінець терміну надання заяв
Сер 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Start Date
Січ 9, 2020
End Date
Вер 6, 2020
Кінець терміну надання заяв
Гру 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.

Вер 12, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
Сер 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
Травень 31, 2020

Січ 9, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Гру 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
Вер 6, 2020

Syracuse Academy

Spring 2019 - Syracuse Academy

Syracuse

Sicily

MADE Program CABIN OUT workshop