Прочитайте офіційний опис

Вивчайте італійську мову і розвивайте навички, необхідні для успішного залучення до ступеня бакалавра мистецтв і дизайну в кращих університетах Італії. Зосередьтеся на своїх сферах, що вас цікавлять, покращуючи свої академічні навички в сприятливому середовищі.

Наш однорічний підготовчий курс надасть Вам широке розуміння мистецтва та дизайну. Розвивайте свої мистецькі навички і вирішуйте, яку спеціалізацію слід переслідувати. Це також покращить ваш рівень кваліфікації. Це допоможе вам визначитися з вибором спеціальності з відзнакою за наступні три роки. Після завершення одногорічного курсу ви подасте портфель робіт. Ми оцінюватимемо це для прогресії на вибір спеціалізації.

Ідеальна підготовка для вашого бакалавра в галузі мистецтва та дизайну в Італії

Програма « Фонд року в мистецтві та дизайні » дає можливість іноземним студентам, які бажають зареєструватися в італійському університеті, підвищити свої знання італійської мови та культури, вивчаючи основні поняття мистецтва, дизайну та архітектури в Італії.

Академічна програма пропонується як 9 місяців навчання з 600 годинами занять і семінарів і доповнюється курсом підготовки до іспиту, практичними лабораторіями з мистецтва та дизайну, а також культурними екскурсіями.

Після успішного завершення програми студенти отримають сертифікацію рівня CILS B2 (сертифікація італійської мови як іноземної) та отримають юридичні назви з юридичною цінністю, акредитовані Міністерством освіти Італії, що діють для вступу до італійських програм для здобуття вищої освіти.

Програма «Рік заснування» надає студентам умовну підготовку до програми MADE | Академія мистецтв у Сіракузах, Сицилія.

Суб'єкти

35%: ст

20 кредитів 160 годин

 • Історія архітектури та дизайну
 • Історія італійського мистецтва
 • Італійське товариство через кіно
 • Проектні Pathway

65%: італійська мова

40 кредитів 400 годин

 • Курс італійської мови (360 годин)
 • Підготовка до іспиту CILS

Pathway семінарів

Студенти візьмуть участь у серії практичних лабораторій та практичних семінарів, керуючись експертними факультетами, які допоможуть розробити основні навички та прийоми мистецької та дизайнерської студійної роботи та оволодіння майстерністю з різних матеріалів.

Семінари « Pathway » також розширять портфоліо студентів, що є важливою вимогою для зарахування до програм навчання в Італії.

Історія італійського мистецтва

Італія була одним з найважливіших центрів відкриття в мистецтві та культурі, і основні фази її мистецтва, особливо від епохи Відродження до бароко і неокласичного періоду, вплинули і все ще захоплюють світ. Курс визначається як динамічний шлях до знання історичних / теоретичних фаз найважливіших профілів, що характеризують італійську історію від середнього віку до останніх тенденцій у мистецтві, включаючи футуризм, концептуальне мистецтво, Arte Povera та Transavanguardia.

Історія архітектури

Студенти дізнаються про історію архітектури та дизайну в Італії з початку 19 століття до сьогодні. Після загального ознайомлення з європейським мистецьким та культурним контекстом, курс розроблятиме теми ролі архітектора та дизайнера в італійському суспільстві та його трансформації від доіндустріального до постіндустріального періоду.

Італійська мова

Курс італійської мови пропонується як 8-місячна інтенсивна програма, яка дозволяє студентам починати з початкового рівня для досягнення необхідного верхнього середнього (B2) рівня італійської мови, необхідного для зарахування до італійських університетських програм.

Студентів навчають експерти, висококваліфіковані викладачі рідної італійської мови, які впроваджують комунікативний метод у класі для досягнення найкращих результатів у всіх 4 мовних навичках: мовлення, письмо, читання та розуміння.

Підготовка до іспиту CILS

Студенти беруть участь у 40-годинному інтенсивному курсі підготовки до іспитів CILS, який охоплює найкращі практики для академічного письма, підготовчі тести з CILS минулих робіт та усні іспити під керівництвом інструкторів, які є експертами CILS університету Сієни.

Syracuse Academy є екзаменаційним центром CILS. Студенти зможуть записатися на весняний екзаменаційний сеанс. до кінця травня для досягнення сертифікації B2 CILS, яка визнана всіма італійськими та міжнародними університетами та школами дизайну.

Італійське товариство через кіно

Курс спрямований на орієнтування студентів на основні історичні події Італії, представлені італійськими кінематографістами з 40-х до сьогодні. Через критичний підхід та групові дискусії, теми, режисери та актори, які характеризують традиції та інновації італійських фільмів, будуть

проаналізовано по відношенню до різних національних подій, відображаючи таким чином соціальну історію Італії.

Студентський відгук

«Неймовірний досвід університету перед тим, як почати університет! Це допомогло мені вивчити мої пристрасті і знайти свій справжній інтерес у галузі дизайну, мати чітке уявлення про ступінь спеціалізації та кар'єрного шляху, яким я хочу слідувати. Співробітники та професори в Академії були неймовірно сприятливими та змушували мене відчувати себе в сонячному місті Сіракузи з першого дня програми. Під час семінарів та обміну мовними обмінами я дружив зі студентами з Італії та світу, це безцінний досвід для мого особистого та професійного розвитку! ”

Кращі причини приєднатися до нашої програми Фонду Рік

 1. Допомагає заповнити прогалини для італійського університету
  • Італійська система університетів вимагає принаймні 12 повних років початкової та середньої освіти для зарахування до всіх програм ступенів. Університети і школи дизайну також вимагають сертифікат для італійської мови B2-верхній середній рівень і особистий портфель (для дизайну програм для студентів).
 2. Призначений для іноземних студентів
  • Наші студенти походять з різних країн, вікових груп і походження. Ми вітаємо розумних, творчих, мотивованих людей, зацікавлених у переході до мистецтва та дизайну.
 3. Виберіть спеціалізацію, яка підходить вам
  • Окрім того, що Ви можете ознайомитися з мовою та культурою Італії до початку університету, Рік Фонду також надає можливість відвідати університети по всій країні та вирішити, яка саме школа є для Вас.

Кому така програма?

Студенти, які бажають ретельно вибирати, яку дисципліну мистецтва та дизайну вони хочуть працювати, розвиваючи свої практичні навички та особистий портфель:

 • Графічний дизайн
 • Дизайн мод
 • Дизайн продукту
 • Дизайн інтер'єру
 • Архітектура
 • Творче мистецтво
 • Фотографія
 • Малювання
 • Нові медіа
 • Візуальне спілкування

Студенти, які навчаються менше 12 років і хочуть поступити в італійський університет.

Крім того, студенти, які навчалися в американських або британських шкільних системах, і не мали трьох екзаменаційних курсів або екзаменів А-рівня, необхідні для вступу до італійського університету.

Студенти, які потребують вдосконалення мовних навичок:

 • досягнення визнаної італійської мови на рівні B2 (верхній проміжний рівень) вимагає участі в італійських програмах підвищення кваліфікації.

Інформація про програму

Чи дозволяє Рік Фонду студентам навчатися в будь-якій програмі з мистецтва та дизайну в Італії?

По завершенні програми «Рік заснування» студенти можуть обратись до будь-якого університету або Академії дизайну в Італії, досягнувши необхідних передумов для мовної компетенції та мінімальної кількості шкільних років, необхідних для подання заявки на ступінь бакалавра в Італії. Залежно від університету, студентів можуть попросити надати додаткову документацію або скласти вступний іспит для вступу до програми вибору.

Завершення програми «Рік заснування» надає можливість безпосереднього вступу на бакалаврські програми за програмою MADE | Академія образотворчих мистецтв і дизайну в Сіракузах.

Які передумови для зарахування до року Фонду?

Студенти, які подають заявку на участь у програмі Річного фонду, повинні надати наступні документи:

 • Сертифікат або диплом про закінчення середньої школи
 • Сертифікат рівня англійської мови B1 (нижчий проміжний): IELTS 4.5, Cambridge PET або еквівалент)

Які плати та терміни програми?

Вартість зарахування: € 2.100

 • сплачується щонайменше за 30 днів до дати початку програми

NB. Студенти, які не є членами ЄС, повинні сплатити Комісію за прийом, щонайменше, за 90 днів до початку програми, щоб обробити заяву на отримання візи.

Плата за навчання: € 5.750

 • повністю оплачується за датою початку програми (початок осені: 12 вересня / початок весни: 9 січня)

NB. Всі документи, що подаються, повинні бути надіслані щонайменше за 30 робочих днів до початку програми на адресу admissions@syracuseacademy.org

Які дати програми?

Рік заснування - це 9-місячна інтенсивна програма підготовки університетів. Студенти можуть записатися, щоб почати програму в осінньому або весняному семестрі.

Запуск падіння - початок програми

 • 12 вересня 2019 - 31 травня 2020 року

Весняний початок - початок програми

 • 9 січня 2020 - 6 вересня 2020 року
Доступні навчальні програми:
англійська
італійський
Останнє оновлення April 15, 2019
Цей курс Campus based
Start Date
Вересень. 12, 2019
Січень. 9, 2020
Duration
9 Місяця
Денне навчання
Price
7,850 EUR
Deadline
Липень 29, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
інформація
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вересень. 12, 2019
End Date
Травень 31, 2020
Кінець терміну надання заяв
Липень 29, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Start Date
Січень. 9, 2020
End Date
Вересень. 6, 2020
Кінець терміну надання заяв
інформація
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.

Вересень. 12, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
Липень 29, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
Травень 31, 2020

Січень. 9, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
Вересень. 6, 2020

Syracuse Academy