Рік Міжнародного фонду (IFY) - NCUK: Науковий потік

Загальні відомості

Опис програми

Високий рейтинг освітніх

NCUK - всесвітньо визнаний консорціум провідних університетів Великобританії, який надає висококласні освітні послуги для Великобританії та міжнародних студентів, щоб підготуватися до Великобританії та інших університетів. Рік Міжнародного фонду (NCUK - IFY) призначений для студентів-іноземців, які гарантують вступ до університету-партнера та надають навички, необхідні для успішного навчання в 1 та 2. році. Програма викладається протягом року та оцінюється за допомогою внутрішніх та зовнішніх іспитів і курсові роботи. В цій програмі Фонду вбудований сильний академічний англійський модуль (EAP).

Окрім надання міцних навичок з наукової та англійської мов та необхідної міжнародної академічної кваліфікації для навчання у Великобританії та інших університетах (США, Австралія), IFY дає культурну обізнаність та навчає, як вчитися у західних умовах.

Безпечний Pathway до всесвітньо відомих університетів

Завершивши рік Міжнародного фонду (IFY) NCUK у Science Stream , студенти зможуть продовжити навчання в одному з університетів NCUK в Англії, Північній Ірландії, США, Новій Зеландії та Австралії.

Зазвичай студенти беруть біологію, математику та фізику як свої наукові заслуги. Загальна та академічна англійська мова також викладається під час цієї однорічної інтенсивної програми. IFY-Science - це безпечний Pathway до всесвітньо відомих університетів Великобританії.

Якщо студент закінчує програму IFY-Science успішно та з високими балами, то деякі університети Великобританії ГАРАНТІЯЮТЬ прийом студентів до свого університету. Вони називаються групою "G" університетів.

122344_Capture5.JPG

Готує міжнародних студентів

IFY - Science Stream - це однорічний курс, який готує студентів-міжнародників до університетських студій у Великобританії чи будь-якому іншому європейському університеті. Під час навчання кожен студент повинен пройти деякі внутрішні оцінки, які надає АПК. Наприкінці кожного семестру студенти будуть складати іспит на семестр, який організовує NCUK. Студенти повинні відвідувати заняття та готувати звіти про дослідження. Усі студенти візьмуть участь у WPT (тижневий тест прогресу).

Вимоги до курсу

Міжнародні та угорські студенти можуть подати заявку на навчання IFY - Science Stream в Avicenna International College . Кандидати повинні мати дійсний диплом середньої школи. Випускникам рівня та ІБ рекомендується подати заявку на отримання стипендійного плану Авіценни, коли вони планують готуватися до будь-яких університетів NCUK в AIC.

122347_Capture2.JPG

Майбутні можливості для студентів AIC:

Після закінчення AIC більшість наших студентів вступають до кращих європейських, британських та американських університетів для завершення навчання. Зараз багато університетів активно шукають прийому студентів AIC завдяки високій якості освіти в AIC.

Інші випускники AIC, які закінчили фундаментальні програми в галузі медсестерства, інформаційних технологій, туризму та готельного господарства або інших сферах, із задоволенням знайдуть роботу та отримують хорошу оплату на європейському ринку.

Ваш майбутній університет:

Багато аспірантів Європи, Великобританії та Північної Америки приймають наших аспірантів. За медичними дослідженнями наші випускники входять до числа найкращих в університетах, таких як Університет Semmelweis (Угорщина), Університет Сегед (Угорщина), Карловий університет (Чехія), Університет Коменського (Словаччина), кілька інших університетів Італії, Іспанії, Сербії, Словенії, Туреччина та інші країни.

Студенти, які закінчили програму фундації NCUK, можуть продовжити свій Міжнародний рік в AIC, а потім перейти до університету-партнера Великобританії, щоб закінчити ступінь бакалавра / бакалавра або магістратури. Наступні університети Великобританії ГАРАНТІЯ та вступ до наших студентів, які володіють англійською та науковими науками:

 • Астонський університет
 • Бірмінгемський університет
 • Університет Бредфорда
 • Брістольський університет
 • Університет Хаддерсфілд
 • Кентський університет
 • Університет Кінгстона, Лондон
 • Університет Лідса
 • Університет Лідса Бекета
 • Ліверпульський університет ім. Джона Мура
 • Манчестерський університет
 • Манчестерський Метрополітен Університет
 • Лондонський університет королеви Марії
 • Університет Сальфорда, Манчестер
 • Університет Шеффілда
 • Університет Шеффілд Халлам

122529_IMG_0795.jpeg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Avicenna International College (AIC) is an independent educational institute which was originally established in 1995 in Budapest, Hungary. Since 1995, AIC has grown into a well-known provider of qual ... Детальніше

Avicenna International College (AIC) is an independent educational institute which was originally established in 1995 in Budapest, Hungary. Since 1995, AIC has grown into a well-known provider of quality education in Europe. Згорнути