Рівень

Загальні відомості

Опис програми

Рівень бізнесу починається з навчання студентів практичним крокам запуск малого бізнесу. Вона закінчується обговоренням детальних питань, пов'язаних із запуском великої корпорації, як-от Dell Computer Plc.

Що таке бізнес у DLD?

Частина факультету соціальних наук, A Level Business на коледжі DLD дозволяє учням розвивати цілісне розуміння організацій у різних секторах бізнесу та середовищах, спираючись на місцевий, національний та глобальний контексти. Ми сприймаємо творчість і працюємо, щоб прищепити вимірюваний підхід до вирішення питань, які в кінцевому підсумку призводять до обґрунтованих суджень, які уникають підходу «одного розміру для всіх».

Вчителі застосовуватимуть низку аналітичних методів, таких як аналіз беззбитковості, інструменти оцінювання інвестицій та аналіз співвідношення для вивчення можливостей бізнесу та проблем. Вони будуть обладнані для визначення відповідної бізнес-стратегії в різних контекстах. Бізнес-преподавачі в DLD прагнуть створити атмосферу, яка є динамічною з точки зору її передачі тематичного матеріалу, стимулюючого та стимулюючого, а також сприяє усвідомленню подій та проблем в глобальному комерційному середовищі.

Студенти в перший рік програми будуть працювати в напрямку кваліфікації АС. Зміст першого року формує основу рівня Eduqas A, який завершується на другому році.

У сучасному цифровому віці для учнів важливо довести свою освіту до майбутнього.

Чому вибираєте бізнес?

Бізнес - це поле, яке безперечно є важливим для суспільства. Компанії та бізнес-лідери були ключовими архітекторами цифрового століття та глобалізованого світу, в якому ми живемо. Проблема управління обмеженими ресурсами таким чином, що задовольняє мережу зацікавлених сторін, може бути більшою та більш захоплюючою, ніж будь-коли. Здатність критично займатися бізнесом та комерційним світом надає молодим людям інструменти, що дозволяють досягти успіху у своїй кар'єрі та зробити значний внесок у розвиток суспільства. Для багатьох студентів "A Level Business" закладе основи для цікавої та прибуткової кар'єри.

Що мені потрібно?

Кращі студенти бізнесу мають округлений набір академічних сил. Студенти повинні бути впевненими письменниками есе, оскільки їх здатність писати буде аналітично перевірена. У той же час курс вимагає від учнів впевненого розуміння чисельності та здатності маніпулювати даними для підтримки раціональних суджень. Нарешті, справжній ентузіазм та інтерес до комерційного світу мають неоціненне значення і допоможуть студентам прискорити їх просування.

Хороші комбінації предметів

Широкий характер бізнес-рівня A означає, що він є відмінним доповненням до більшості інших курсів рівня A, які пропонуються в коледжі. Існують значні перекриття з іншими соціальними науками, такими як економіка , географія , соціологія , уряд і політика, а також з іншими предметами, такими як психологія , медіа-дослідження , драма і навіть мистецтво . Важливість навичок критичного мислення поділяється з англійською мовою, а потреба в кількісному аналізі робить математику рівня важливою комбінацією.

Вимоги до вступу до іноземних студентів

Щоб вивчити Рівні, поточні або очікувані результати іспитів повинні бути еквівалентні або вищими, ніж GCSE (загальний сертифікат середньої освіти) щонайменше з 5 предметів та мінімальний рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 5.0.

На початку кожного навчального року студенти, які пройшли курс «A», не пройшовши курс «C» в GCSE або IGCSE англійською мовою або з академічним англійським оцінкою нижче 6,5, загалом повинні приєднатися до навчального курсу Академічного англійської мови на час навчання рік, який буде заплановано разом з уроками рівня A.

Якщо ваш рівень англійської мови недостатній для задоволення критеріїв вступу до програми A-Level, вам, як правило, буде запропоновано місце на колегії DLD Abbey One Year Pre-sessional (попередній рівень), щоб підвищити рівень англійської майстерності до потрібного рівня.

Після DLD

Теорія, яку викладають на рівні бізнес, корисна у всіх сферах життя, оскільки більшість з нас працює як співробітники, а не стають підприємцями. Робочі знання про те, як діють підприємства, завжди будуть корисними для оцінки перспектив конкретних фірм і, отже, планування кар'єри. Однак існує широкий спектр кваліфікацій вищої освіти, пов'язаних з бізнесом; багато з яких є спільними ступенями з відзнакою за участю іншого предмета. Це особливо важливо в сучасному діловому світі, так само як і бізнес-ступінь, що мають міжнародний вимір у формі стажування за кордоном. Бізнес-пов'язані «Сендвіч-курси» (де студенти завершують стажування як частина свого курсу) також дуже популярні.

У той час як більшість студентів, які навчаються за ДДД, йдуть шляхом вищої освіти, значна меншість прямує на робоче місце як стажери у сімейному бізнесі або в певних аспектах фінансових послуг та галузей нерухомості.

Все це вказує на те, що бізнес-рівень A може стати посадкою як для університету, так і для робочого світу.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities.

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities. Згорнути