Рівень бізнес-досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Подайте заявку на стипендію тут!

106210_hawaiiviet.jpg

Огляд

Національний кваліфікаційний рівень кваліфікації 3-го рівня в "Навичках для бізнесу" - це шестимісячний курс для випускників середньої школи. Після закінчення успішних студентів буде запрошено приєднатися до диплому IV дисципліни НДКУ з ділового адміністрування. Студенти, які успішно проходять курс 4-го рівня, мають право подати заявку на перший курс навчання в університеті. Крім того, студенти можуть продовжувати свої академічні дослідження в BSMI шляхом прийняття NVQ рівня 5 керівництва та управління та прогрес до останнього року в університеті Великобританії.

Ціна: Запит інформації

Тривалість = 6 місяців (360 годин)

Огляд програми:

Ця програма забезпечить вам відповідність вимогам академічної та англійської мов, щоб перейти до Диплому 4 рівня з ділового адміністрування. Студенти, які успішно проходять курс 4-го рівня, мають право подати заяву на перший курс або другий рік в університеті Великобританії залежно від їхніх остаточних протоколів. Крім того, студенти можуть продовжувати навчання в BSMI, зайнявшись 5-го рівня в галузі лідерства та менеджменту, який пройде їх до останнього року в університетах Великобританії.

Що особливо важливо про цей курс?

Курс розроблено таким чином, щоб забезпечити вам просування до рівня 4 в області бізнес-адміністрування. Студенти, які успішно проходять курс 4-го рівня, мають право подати заявку на перший ступінь бакалавра. Крім того, студенти можуть продовжувати свої академічні навчання в BSMI, прийнявши Нівелеученський рівень 5 рівня в лідерство та менеджмент та просування до останнього року в університеті.

Навчаючись в BSMI, ви також отримаєте переваги від:

 • Прямий вступ в останній рік у університеті Великобританії за 18 місяців.
 • 3 академічних надходження в рік, які є січнем / лютім - травнем / червнем - вереснем / жовтнем.
 • Індивідуальний особистий та академічний догляд
 • Часті підручники
 • Гарантований вступ до університетів Великобританії після успішного завершення курсу в BSMI
 • Щоденні 3 години академічного англійського навчання включено

Вимоги до вступу:

Студенти повинні мати диплом 2-го рівня або британські еквіваленти GCSE у відповідній дисципліні. Цей курс підходить для випускників 11 класу. Рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 4.5 або вище, з мінімум 4,5 в кожному компоненті. Будь ласка, зверніть увагу, що студенти, які потребують візи, які надають IELTS для вступу, повинні переконатися, що вони забезпечують IELTS для тесту UKVI. Non-UKVI IELTS Academic не є прийнятним. Для цієї програми студенти мають бути як мінімум 16 років.

Огляд курсу для 3-го рівня в навичках для бізнесу

Ця кваліфікація дає студентам розуміння необхідних навичок, необхідних у діловому середовищі. Курс охоплює навички, необхідні в діловому середовищі. Це дає студентам розуміння ділової культури та відповідальності, а також вміння успішно спілкуватися та працювати з іншими. Студенти будуть зобов'язані заповнити наступні підрозділи, щоб отримати диплом у 3-му ступені бізнес-навичок.

 • Ділова культура та обов'язки
 • Обслуговування клієнтів у бізнесі
 • Вирішити проблеми в бізнес-середовищі
 • Спілкуватися в діловому середовищі
 • Сприяння запуску проекту
 • Інновації в бізнес-середовищі
 • Управління та підвищення власної продуктивності в бізнес-середовищі

Оцінка

Оцінка буде надана в кінці кожного модуля та може мати дещо різні форми в залежності від змісту кожного окремого модуля. Курс також включає в себе 3 години обов'язкового навчання в академічній мові, щотижневі оцінки, тестування змісту курсу, регулярні підручники для оцінки вашого прогресу та можливості обговорення прогресу студентів.

Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

BSMI provides professional and academic courses in business and marketing that are tailored to ensuring that young people and existing professionals are prepared for university study and careers in th ... Детальніше

BSMI provides professional and academic courses in business and marketing that are tailored to ensuring that young people and existing professionals are prepared for university study and careers in the evolving global digital economy. Згорнути