Рівень бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

Чому вибрати бізнес?

Бізнес - це поле, яке безперечно є важливим для суспільства. Компанії та бізнес-лідери були ключовими архітекторами цифрового століття та глобалізованого світу, в якому ми живемо. Проблема управління обмеженими ресурсами таким чином, що задовольняє мережу зацікавлених сторін, може бути більшою та більш захоплюючою, ніж будь-коли. Здатність критично займатися бізнесом та комерційним світом надає молодим людям інструменти, що дозволяють досягти успіху у своїй кар'єрі та зробити значний внесок у розвиток суспільства. Для багатьох студентів "A Level Business" закладе основи для цікавої та прибуткової кар'єри.

Що таке бізнес в DLD?

Частина факультету соціальних наук, рівень бізнесу в DLD College дозволяє учням розвивати цілісне розуміння організацій у різних сферах бізнесу та середовищах, спираючись на місцеві, національні та глобальні контексти. Ми приймаємо творчість та працюємо над впровадженням вимірюваного підходу до вирішення питань, які в кінцевому підсумку призводять до обґрунтованих суджень, які уникають підходу, що відповідає всім вимогам.

Вчителі застосовуватимуть низку аналітичних методів, таких як аналіз беззбитковості, інструменти оцінювання інвестицій та аналіз співвідношення для вивчення можливостей бізнесу та проблем. Вони будуть обладнані для визначення відповідної бізнес-стратегії в різних контекстах. Бізнес-преподавачі в DLD прагнуть створити атмосферу, яка є динамічною з точки зору її передачі тематичного матеріалу, стимулюючого та стимулюючого, а також сприяє усвідомленню подій та проблем в глобальному комерційному середовищі.

Студенти на перший курс програми працюватимуть на кваліфікацію АС. Зміст першого курсу формує фундамент рівня Едукас А, який завершується на другий рік.

Що мені потрібно?

Кращі студенти бізнесу мають округлений набір академічних сильних сторін. Студенти повинні бути впевненими, що письменники-реферати, оскільки їх вміння писати буде аналітично перевірено. У той же час курс вимагає, щоб учні мали впевнені у собі розуміння обчислювальної здатності та вміння маніпулювати даними для підтримки раціональних суджень. Нарешті, справжній ентузіазм і інтерес до комерційного світу є безцінним і допоможуть студентам прискорити їх прогресування: письмовий іспит / розширений нарис.

Вимоги щодо вступу

Щоб вивчити Рівні, поточні або очікувані результати іспитів повинні бути еквівалентні або вищими, ніж GCSE (загальний сертифікат середньої освіти) щонайменше з 5 предметів та мінімальний рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 5.0.

На початку кожного навчального року студенти, які пройшли курс «A», не пройшовши курс «C» в GCSE або IGCSE англійською мовою або з академічним англійським оцінкою нижче 6,5, загалом повинні приєднатися до навчального курсу Академічного англійської мови на час навчання рік, який буде заплановано разом з уроками рівня A.

Якщо ваш рівень англійської мови недостатній для задоволення критеріїв вступу до програми A-Level, вам, як правило, буде запропоновано місце на колегії DLD Abbey One Year Pre-sessional (попередній рівень), щоб підвищити рівень англійської майстерності до потрібного рівня.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities.

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities. Згорнути