Розуміння та провідні зміни курсу (ULC.12)

Загальні відомості

Опис програми

Розуміння та провідні зміни підтримують вас у вирішенні завдань, що виникають із започаткуванням та впровадженням змін. Під час програми ви вивчите процеси змін та психологічні, політичні та організаційні проблеми, які вони породжують. Ви навчитесь діагностувати проблеми, пов’язані зі змінами та визначати варіанти роботи з ними. Ви зрозумієте, чому ініціативи щодо змін можуть провалюватися, і навчитеся боротися зі стійкістю до змін та небажанням.

Хто повинен відвідувати програму?

Керівники та старші експерти, які займаються ініціацією, супроводженням, управлінням чи провідними ініціативами щодо змін.

Основні переваги

 • Більша обізнаність про зміни як головний аспект життя організації.
 • Аналітичні концепції для розмежування між типами та стадіями змін.
 • Психологічний капітал стикатися з опором і небажанням змінюватися.
 • Рамки та інструменти для ініціювання та успішної реалізації необхідних змін.
 • Суцільна мережа глобальних контактів.

135502_people-woman-coffee-meeting.jpg

Ключові теми

 • Розуміння необхідності змін та викликів, що супроводжують її.
 • Динаміка процесів змін.
 • Основні причини невдачі змін.
 • Фактори успішних змін.
 • Справа з небажанням та стійкістю до змін.
 • Вплив на інших, щоб змінитись.
 • Індивідуальні переваги у взаємодії із змінами.
 • Розуміння та провідні технічні та адаптаційні зміни.
 • Рамки та інструменти для розуміння та провідних змін.

Факультет

Ульф Шефер (керівник програми) - доцент кафедри практики лідерства, організації та людських ресурсів в Школі управління менеджменту SDA Bocconi в Мілані та афілійований директор програми в ESMT в Берліні. Він також регулярно співпрацює з HEC Paris та IAE в Буенос-Айресі, а також є викладачем, який проводить семінари з викладання та написання справ із The Case Center.

Ульф вивчав філософію, математику, логіку та теорію науки в Бонні, Ноксвіллі та Берклі, а також ділову адміністрацію в Роттердамі та Лондоні (Канада). Він був викладачем філософії в Боннському університеті, консультантом зі стратегії з AT Kearney, співзасновником The Launch Group, менеджером DaimlerChrysler, а також директором та керівником стратегічного консалтингу в Sapient.

У 2005 році Ульф приєднався до ESMT Берліна, де він допоміг побудувати вищу освіту у школі (заснованій у 2003 році) З квітня 2019 року Ulf приєднався до SDA Bocconi, але продовжує бути тісно пов'язаний з ESMT Berlin. Ulf навчає лідерства, змін, прийняття рішень та відповідального управління. Його дослідження зосереджується на (не) етичній поведінці в організаціях, що ведуть етику поведінки та соціальну тотожність.

Ulf тісно співпрацював і викладав сесії в багатьох компаніях, включаючи Airbus, Allianz, Bertelsmann, Bosch, Siemens, Celtel Nigeria, Daimler, Deutsche Bank, Deutsche Telekom, E.ON, Gazprom, Metro, Julius Berger, Lufthansa, Postbank, RWE, Sanofi Aventis та TÜV по всій Європі та в Ізраїлі, Туреччині, Росії, Нігерії, Аргентині, Бразилії, Катарі, ОАЕ, Індії, Сінгапурі та Китаї.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a ma ... Детальніше

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a master’s in management, as well as open programs for individuals and customized executive education programs. Згорнути