Пілотна програма вертольота

Загальні відомості

Опис програми

Зацікавлені стати пілотом вертольота?

Часто кажуть, що найкращий офіс - це кабіна. Будучи пілотом вертольота, ви отримуєте приголомшливий вид, неймовірну свободу та пригоди, що перекачують адреналін. Взяти машину в небо захоплює, а іноді і змінює життя. Не дивно, що з 2020 року попит на пілотів зростає.

З 2020 по 2036 рік, як очікується, попит на пілотів вертольотів зростатиме, залишаючи дефіцит понад 49000 пілотів, за даними таких найбільших авіаційних компаній, як Boeing та Airbus. Але чому?

Це тому, що потреба в пілотах у всьому світі зростає, однак у школах, які затверджують FAA, навчаються пілоти-вертольоти. У той же час багато пілотів виходять на пенсію, що ще більше посилює дефіцит.

Це може бути одна з найбільших можливостей стати пілотом з часу винайдення вертольотів. Але що потрібно, щоб стати пілотом?

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology ... Детальніше

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology Mathematics Згорнути