Підготовча річна програма: Голландська мова як іноземна в академічному контексті

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

На основі наукових досліджень та більш ніж 25-річного досвіду Лінгуаполіс , мовний інститут University of Antwerp , розробив методи викладання мов на ефективний та мотивуючий спосіб. Наших студентів навчають у стимулюючих середовищах та керуються висококваліфікованими викладачами. Ключові характеристики нашої програми - це взаємодія, підхід, орієнтований на результат, та висока ступінчастість учнів.

Однорічна програма Голландська мова як іноземна в академічному контексті спрямована на студентів, що не говорять нідерландцями, які хочуть підготуватися до вступу до вищої освіти голландською мовою. Програма складається з комбінації п'яти рівнів засвоєння мови та трьох модулів, розроблених для поглиблення знань учасників: Навчання з вивчення академічних наук; Культура, політика та соціальні відносини; та голландська фонетика та вимова.

128926_CityCampusAulaRectorDhanispreview_Nieuwjaarsreceptie20172.jpg

Зміст програми

У рамках вивчення мови Лінгваполіс починається з рівня початкового рівня та закінчується на рівні 5, а заключним іспитом виступає міжвузівський тест на голландську мову як іноземну. Здача цього іспиту означає, що студенти відповідають вимогам мови до вищої освіти та можуть записатися на навчання голландською мовою у фламандський університет чи університетський коледж .

Найбільш досвідчені викладачі Linguapolis тренер студентів як в процесі їх вивчення мови і їх остаточний вибір вищої освіти с. Програма також включає культурні заходи (відвідування музеїв, театральні вечори, різдвяну вечірку, навчальну поїздку до Гента тощо). Студенти можуть брати участь у Taalmaat , програмі мовних приятелів, яка відповідає студентам із голландськомовними студентами університетів різних факультетів. Taalmaat створює можливість практикувати щоденну голландську мову з однолітками в неформальному контексті та реалістичній обстановці. Студенти також отримують уявлення про студентське життя, що допоможе їм оптимально підготуватися до навчання у Фландрії.

Чому вибирають UAntwerp ?

« Зустрічі людей з усього світу виявились унікальним аспектом цієї підготовчої однорічної програми. У кожного була своя історія та виховувалися різні погляди, традиції… Цей рік дав мені можливість ретельно розмірковувати над своїм майбутнім навчанням . Відвідування лекцій у дні відкритих дверей університету дозволило мені зробити обґрунтований вибір із широкого кола можливостей для навчання у фламандських університетах. "

Гарун | Марокко

128904_PrepyearDutch_Fotofiche_1180op361_meisjesinzuilengang1.jpg

Прочитайте відгук на веб-сайті школи

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Детальніше

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Згорнути