Пряме зарахування в Кіто - Університет Сан-Франциско де Кіто

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

quito

Чому Кіто?

Кіто ідеально підходить для душі пригод. З його оточуючими горами ви завжди просто піднімаєтеся від захоплюючого виду на долину та від пташиного польоту до колоніальної іспанської архітектури, яка робить місто відомим. Крім того, Кито є чудовою базою для подорожей до тропічних лісів та морських місць існування, які роблять Еквадор відомим у всьому світі. Ми запрошуємо вас до Еквадору, щоб покращити свою іспанську мову, насолоджуючись усім, що може запропонувати ця дивовижна країна.

Що ти вивчиш

Перебуваючи в Кіто, безпосередньо запишіться на університет Сан-Франциско-де-Кіто (USFQ) та пройдіть курси в університеті разом із місцевими студентами. Заснована в 1988 році, USFQ є одним з найвизначніших приватних університетів Еквадору і має найбільшу міжнародну програму обміну в регіоні, з більш ніж 100 угодами з університетами у всьому світі. В університеті є факультет, який включає майже половину кандидатів наук в країні.

Оскільки USFQ пропонує майже 1500 курсів у кожному семестрі з найрізноманітніших дисциплін, студенти з майже будь-яким академічним інтересом можуть знайти захоплюючі та складні варіанти запису. Ви також можете взяти участь у семінарі з навчання IES Abroad .

Красивий кампус USFQ розташований в привабливому передмісті приблизно 40 хвилин на автобусі або 15 хвилин на таксі від центрального Кіто. Протягом семестру ви будете жити в передмісті Кумбаї, недалеко від кампусу. Завдяки позакласній програмі USFQ ви маєте можливість брати участь у заходах та клубах, таких як її кіно-клуб, клуб екології та спортивні команди.

Повсякденне життя

Окрім послуг, що надаються через університет, ми хочемо, щоб ви відчували себе як вдома в Кіто, тому ми робимо все можливе, щоб допомогти вам інтегруватися в життя в місті. Завдяки спеціальній програмі орієнтації, виїзних поїздок, культурних заходів тощо, наша робота полягає в тому, щоб переконатися, що у вас є найбільш автентичний досвід за кордоном.

Академіки

Місія IES Abroad проста: забезпечити вам найкращу програму навчання за кордоном, яка включає в себе найвищий академічний і культурний досвід. Ось чому ми співпрацюємо з Університетом Сан-Франциско де Кіто.

Університет Сан-Франциско де Кіто (USFQ)

USFQ пропонує майже 1500 курсів кожного семестру з різних дисциплін. Ви берете всі свої курси в USFQ (крім семінарів з сервісного навчання) і отримуєте від 15 до 19 кредитів на семестр. Вам потрібно пройти курс іспанської мови та дозволено брати участь у будь-якому курсі в будь-якому відділі за умови, що ви дотримуєтесь дисципліни та мовних вимог, як показано на іспиті з іспанської мови.

Конкретні списки курсів доступні на веб-сайті USFQ: https://evaluaciones.usfq.edu.ec/banner/ssb/cursos2019.php?perfil=69856454f9402120c9430e12167c3499

Нижче наведено деякі з численних дисциплін, в яких раніше навчались студенти IES Abroad .

 • Архітектура
 • Мистецтво
 • Бізнес-адміністрування
 • Зв'язок
 • Кулінарні мистецтва
 • Освіта
 • Інженерія
 • Здоров'я науки
 • Гостинність
 • Гуманітарні науки
 • Мови
 • Менеджмент
 • Математика
 • Наук
 • Соціальні науки
 • Іспанська мова

На додаток до ваших курсів в USFQ, ви можете брати участь у службовому навчанні та записатися на семінар IES Abroad , IN / SL395 семінар стажування та навчання (4 бали).

Курси

SL 395 - Семінар з навчального обслуговування

Консультування

У прямому навчальному закладі ви навчаєтеся як денна студентка в одному з наших міжнародних партнерських установ. Незважаючи на те, що вашим місцевим установою хостів є місце, де ви будете приймати ваші заняття, ми все ще тут, щоб повністю підтримати вас.

Консультування

Вибір і безпосереднє відвідування курсів за кордоном може бути заплутаним та переважним - ми пропонуємо вам попереднє відправлення, яке відповідає вашим потребам. Наша мета - забезпечити підтримку та керівництво всією програмою та процесом зарахування.

Але наші консультаційні служби не зупиняються на цьому. Поки ви перебуваєте в Кіто, наш персонал доступний, щоб допомогти вам перейти у ваш новий будинок.

Співробітники на місцях

Як IES Abroad студент безпосередньо зарахований до Університету Сан-Франциско де Кіто (USFQ), ви маєте доступ до персоналу IES Abroad який спеціально призначений для ваших потреб. Наш співробітник на місці працює з вами та вашою місцевою установою, щоб відповісти на будь-які питання про академічні вимоги, житло, добробут та безпеку.

Підтримка

Наші служби підтримки для безпосереднього зарахування студентів спеціально розроблені, щоб допомогти вам досягти ваших навчальних зарубіжних цілей якнайефективніше та гладко. Ми знаємо, що навчання за кордоном є пригодою, і іноді вам може знадобитися допомога або просто хтось поговорити, тому наші співробітники є для вас.

Служба навчання

Участь у досвіді навчання сервісу в Кіто - це можливість повернутись громаді, отримавши набагато глибше розуміння культури міста та суспільства. Працюючи разом із місцевими людьми для досягнення спільної мети, ви з перших вуст відчуваєте деякі соціальні та економічні проблеми, які зачіпають Кіто, вносячи свій внесок у вміння вирішувати рішення громади.

Досвід сервісного навчання складається з часу, проведеного з місцевою організацією, що супроводжується навчальним семінаром з вивчення кредитних послуг. Протягом семінару ви структурували час для роздумів, обговорень та досліджень проблем своєї приймаючої спільноти.

Можливі місця розташування можуть включати організації, орієнтовані на:

 • Здоров'я громади
 • Економічний розвиток
 • Соціальні питання унікальні для Кіто

Польові екскурсії

Незважаючи на те, що ваша пригода починається в Кіто, наші польові поїздки перевезуть вас за місто, щоб відкрити культуру та традиції країни перебування. Є додаткова плата за багатоденні виїзні поїздки; поїздка Otavalo включена у вартість програми. Ось кілька можливих напрямків.

Регіон Rainforest Амазонки

4 дні | Падіння

Похід в найбільший і найбільш біологічно різноманітний тропічний ліс з місцевим гіда.

Острови Галапагос

4 дні | Падіння

Дослідіть екологічне різноманіття Галапагос, займіться плаванням з сноркелінгу та дізнайтеся, як визначити місцеву флору та фауну.

Отавало

1 день | Падіння

Дослідіть це містечко корінного населення, де жителі славляться плетінням текстилю. "Площа де лос Пончо" в Отавало є найбільшим корінним ринком у світі.

Повсякденне життя

Частина, щоб ви почували себе як вдома в Кіто, робимо все можливе, щоб допомогти вам відчути себе в безпеці та турботі. Будь то програма орієнтації, яка змушує вас почувати себе підготовленими, житло, яке розташоване і зручне, або поїздки по місцях, які доставляють вас до місць, за якими пробита дорога - ми все про наші студентські послуги.

Орієнтація

Програма починається з обов'язкової орієнтації, яка знайомить вас з персоналом IES Abroad Кіто, вашими однокурсниками та містом Кіто.

Наша всеосяжна орієнтація

Житло

Ми хочемо переконатися, що ваша найбільша проблема полягає в тому, щоб вирішити, які визначні пам'ятки можна побачити спочатку або відкрити найкраще кафе, - не знайшовши місця для проживання, де ви почуваєте себе комфортно. Ми робимо все можливе, щоб знайти житло, яке відображає, як проживають місцеві студенти. Наша мета полягає в тому, що коли ви вийдете з Кіто, вона почуватиметься як вдома.

У рамках наших послуг прямого зарахування ми пропонуємо добре розміщене, комфортне житло для всіх студентів, адже забезпечення житлом самостійно може бути складним завданням. Варіанти житла IES Abroad відображають місцеву культуру студентів та відповідають нашим стандартам безпеки та безпеки.

Дома проживання - у вас буде приватна мебльована кімната в будинку сім’ї або сеньора в долині Кумбая або поблизу. Господарі сім'ї забезпечують триразове харчування. Вам нададуть всю постільну білизну та рушники, а також пральню.

Позакласні заняття

Визначте, як ви живете та навчаєтесь в Кіто через наші культурні заходи та заходи, такі як відвідування:

 • Участь у культурному культурному містечку Чіва, відкритому автобусі з духовим оркестром, який здійснює екскурсії по місту
 • Відвідайте Андські фольклорні концерти
 • Візьміть семінари з виготовлення еквадорських м'ясних кондитерських виробів
 • Брати участь у футбольних матчах
 • Відвідайте музеї та інші місцеві гарячі точки

Університетські клуби

Ви можете приєднатись до кількох клубів за допомогою широкої позакласної програми USFQ. Колишні учні брали участь у кіно-клубі, екологічному клубі, у багатьох спортивних колективах школи та програмі «Екуабуді». Академічні та культурні заходи проводяться в університеті щотижня та відкриті для вас як студент IES Abroad .

Вартість

Розглянемо ці ціни як вихідний пункт. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з офісом навчання за кордоном, щоб визначити фактичні витрати для вас при факторізації фінансової допомоги, стипендій, політики домашньої школи та інших факторів.

Весна 2020

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Весна 2020 року 14 220 доларів США 3500 доларів 230 доларів $ 17 950

Навчальний рік

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Навчальний рік $ 25,580 $ 7000 $ 455 33 035 доларів США

Стипендії

Стипендії для конкретних програм

Стипендія Дубліна Джона Джиарена або стипендії, що розвивається

До 1000 доларів; присуджується 2 студентам щороку.

Джон Герен, член ради директорів IEN IES Abroad протягом багатьох років і минулий голова правління протягом шести років, є провідним адвокатом у сфері нерухомості та Родосським науковцем, який бере участь у численних благодійних справах. Містер Гереан щедро створив цю стипендію для підтримки студентів, які зацікавлені в навчанні за IES Abroad в регіоні, що розвивається (Аргентина, Чилі, Китай, Еквадор, Ірландія, Марокко або Південна Африка).

Роберт Макнілл, заснований на потребі, Міжнародна стипендія бізнесу

До 3000 доларів; присуджується 2 студентам щороку.

Ця стипендія названа на честь Роберта Макніла, члена Ради директорів за IES Abroad протягом 25 років (6 років на посаді голови). Відкритий для студентів, які мають інтерес до міжнародного бізнесу. Спеціалістами можуть бути управління, маркетинг, економіка, фінанси, міжнародні відносини та соціальні та поведінкові науки.

Доктор Вільям Луїс отримує стипендію з історії чи міжнародних відносин

До 1875 доларів; присуджується 4-6 студентам щороку.

Ця стипендія названа на честь доктора Вільяма Луїса Гейнса, президента IES Abroad 1974-1992 років. Д-р Гейнс був присвячений зміцненню академічної бази IES Abroad , розширенню сфери діяльності IES Abroad та забезпеченню фінансової основи організації.

Відкрито для студентів зі спеціальностей «Історія та міжнародні відносини».

Вільям Е.

Варіюється до 1000 доларів; присуджується 4-6 студентам щороку.

Ці стипендії призначені для студентів, зацікавлених навчатися в іспаномовній країні.

Кетлін Кервін Алмазний стипендіат

До 2000 доларів кожен; присуджується 4-6 студентам щороку.

Kathleen Diamond - консультант, підприємець та бізнес-лідер у галузі мовних послуг. У 1979 році вона заснувала Language Learning Enterprises, Inc. (LLE®), компанію з мовних послуг, що базується у Вашингтоні, округ Колумбія. Вона була визнана першим піонером телефонного перекладу, запустивши LLE-LINK на початку 1990-х. Протягом наступних 20 років під її керівництвом компанія переросла у динамічну корпорацію багатомільйонних доларів, яка обслуговує широке коло клієнтів як у приватному, так і в державному секторах, у США та у всьому світі. У 2009 році пані

Наш Центр

IES Abroad Кіто

Розташований поблизу фінансового району Кіто, центр IES Abroad розміщується в новій сучасній будівлі. Особливості включають:

 • Дві добре обладнані аудиторії
 • Студентський зал
 • Кабінети персоналу
 • Мала бібліотека
 • Комп'ютерна лабораторія
 • Швидкісний доступ до Інтернету та принтера
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Детальніше

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Згорнути
Чикаго , Амстердам , Арль , Окленд , Барселона , Пекін , Берлін , Буенос-Айрес , Кейптаун , Крайстчерч , Дублін , Фрайбург , Гранада , Лондон , Мадрид , Мілан , Нагоя , Нант , Нью-Йорк , Приємно , Париж , Оксфорд , Кіто , Рабат , Рим , Саламанка , Сантьяго , Шанхай , Сієна , Сідней , Токіо , Пуерто-Айора , Відень , Гонконг , Пуерто Бакерізо Морено , Кембридж + 35 Більше Менше