ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми для бакалаврських курсів допомагають учням покращувати свою мовленнєву мову. Ця гнучка академічна доріжка зосереджена на підготовці вчених, які повинні пройти вступні іспити з університетської мови.

Що таке бакалаврський шлях у менеджменті подій? Це навчальна програма для людей, зацікавлених в кар'єрі в галузі гостинності. Зокрема, учасники навчаються планувати, організовувати та виконувати різні заходи, такі як музичні концерти, ділові конвенції та весілля. Теми навчального плану зазвичай охоплюють управління транспортом, контрактні переговори, послуги з харчуванням та напоями, аналіз сайтів, основи реєстрації та громадське харчування. Курси можуть включати міжособистісні навички та професіоналізм, юридичні питання в індустрії гостинності та принципи управління гостинністю. В залежності від програми студенти можуть брати участь у стажуванні

Студенти, які переслідують курси для студентів в управлінні заходами, часто розвивають навички переговорів та організації, які можуть допомогти їм досягти успіху в цій галузі кар'єри. Навички людей - це ще один атрибут, який вони можуть виховати, що корисно в будь-якій сфері життя.

Витрати на участь у програмі для студентських курсів в управлінні події варіюються від однієї школи до іншої. Такі фактори, як постачання, книги та розташування університетів, можуть вплинути на загальну вартість програми. Дослідження навчального плану та комісійних кожного навчального закладу може допомогти майбутнім студентам вибрати школу, яка відповідає їхнім академічним цілям.

Випускники бакалаврських курсів в управлінні подій вступають в поле, що має позитивну перспективу роботи. В цілому, в цьому секторі спостерігається значне зростання зайнятості. Підйом глобалізації створює більше можливостей. Професіонали часто знаходять роботу, що працює на конференціях, мережах готелів, галереях, музеях та компаніях з управління події. Робочі місця, пов'язані з цим академічним дослідженням, включають готельний менеджер, менеджер конференц-центру та ресторанний менеджер.

 

Багаторічний шлях до програми управління події, який пропонується в Інтернеті, надає кілька переваг. Це гнучко, зручно і вписується в зайнятий стиль життя учня. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Організація заходів Filter

Бакалавратський Pathway в управлінні подіями та спортом

Birmingham City University International College
Програма Pathway для студентів бакалаврату
May 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Бакалавратський Pathway в управлінні подіями та спортом веде курси, акредитовані CMI (Chartered Institute Institute). Дипломні курси були розроблені навколо галузевих тенденці ...

Детальніше