close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Приймаючи студентську програму навчання, студенти можуть розвивати та практикувати свої знання другої мови, в той же час, вони працюють на отримання кредиту на отримання університетського ступеня. Вони також можуть н… Детальніше

Приймаючи студентську програму навчання, студенти можуть розвивати та практикувати свої знання другої мови, в той же час, вони працюють на отримання кредиту на отримання університетського ступеня. Вони також можуть налаштовувати свій курс навчання шляхом об'єднання двох окремих дисциплін.

Що таке бакалаврський шлях у міжнародному менеджменті? Така програма може запропонувати можливість вивчення бізнес-менеджменту з міжнародної точки зору. Курсові роботи зазвичай надають знання про те, як бізнес діє в більш ніж одній країні. Класи, що складають цей шлях, можуть включати маркетинг, бухгалтерський облік, фінанси, міжнародні відносини, антропологію, мови, комунікації та інформаційні технології.

Ці шляхові програми можуть поширювати такі навички, як міжкультурне спілкування та конвертація валюти. Крім того, студенти можуть навчитися працювати в різноманітних групах з людьми різного профілю. Всі ці навички є професійними цінностями і можуть призвести до збільшення перспектив працевлаштування та підвищення заробітної плати.

Залежно від школи, витрати на програму для студентських курсів можуть значно відрізнятися. Такі фактори, як розташування установи та тривалість програми, впливають на загальну суму витрат. Це може бути важливим для вивчення ціни різних шкіл та їх розташування, перш ніж відвідувати.

Програма бакалаврських курсів в міжнародному управлінні може призвести до кар'єрних можливостей, таких як готельний менеджер, міжнародний банкір, юрист, бізнесмен, директор з міжнародного маркетингу, бізнес-розробник, фінансовий консультант, консультант з зовнішньої політики або міжнародний бізнес-менеджер. Завдяки своїм розвиненим мовним навичкам студенти можуть також мати перевагу над традиційними діловими спеціальностями, коли звертаються до будь-якої компанії, яка регулярно займається бізнесом за кордоном.

Пошук програми, яка відповідає вашим потребам, може бути простішою, ніж ви думаєте. Ці курси пропонують кілька навчальних закладів у всьому світі, і якщо їх немає у вашому місцевому співтоваристві, завжди існує можливість взяти курси в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Leicester Global Study Centre
Лестер , Великобританія

За цією програмою ви вступите на перший курс та гарантуєте прогресування до другого курсу обраної вами ступеня (якщо ви відповідаєте необхідним критеріям). Викладання відбуває ... +

За цією програмою ви вступите на перший курс та гарантуєте прогресування до другого курсу обраної вами ступеня (якщо ви відповідаєте необхідним критеріям). Викладання відбувається в Глобальному навчальному центрі (GSC) з використанням відданих викладачів, які знають сильні та слабкі сторони кожного студента. -
Програма Pathway для студентів бакалаврату
Денна
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут