Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Один із способів отримати ступінь бакалавра полягає в тому, щоб спочатку зареєструватися в програмі для студентів. Ці програми часто складаються з курсів, призначених для того, щоб допомогти студентам другої мови отримати додаткові навички здобуття грамотності під час отримання кредиту коледжу за ступенем вибору.

Що таке бакалаврський шлях у менеджменті? Лідерство, підприємництво, спілкування, ділова етика та особиста організація є всіма темами, що мають важливе значення при вивченні менеджменту. Програма цього типу шляху призначена для того, щоб допомогти учням навчитися ефективно керувати бізнесом чи організацією та керувати ним. Ступінь бакалавра також може торкатися фінансових тем для тих, хто шукає досвід управління бізнесом.

Науковці, які вивчають менеджмент, можуть скористатися широким спектром навичок, запропонованих у цій галузі. Вивчення менеджменту вимагає, щоб студенти вивчали ефективне спілкування для роботи з різними типами людей. Рішення проблем та навички аналізу можуть бути корисними у численних кар'єрах.

Вартість програми бакалаврських курсів часто залежить від різних факторів, унікальних для університету, що пропонує програму. Кількість необхідних курсів та розташування інституту можуть вплинути на вартість заробітку.

Кар'єра в управлінні часто різноманітна і може охоплювати безліч галузей промисловості. Зарахування в програму шляхів для отримання високого ступеня може допомогти вам забезпечити високооплачувані позиції в цій галузі. Багато випускників програм продовжують стати офіс-менеджерами для різних типів компаній. Інші стали менеджерами з управління персоналом, менеджерів з маркетингу та адміністраторів. Деякі з них навіть стали вчителями або агентами з нерухомості.

З тисячами університетів, що пропонують ступені управління, можна проводити студентський курс у країнах світу. Деякі програми можуть бути прийняті в Інтернеті. Неповний або повний робочий день варіанти також регулярно доступні в більшості установ. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

6 Результати в Менеджмент Filter

International Year One in Management and Business Economics

University of Exeter
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Великобританія Ексетер

Академічна підготовка до прямого вступу на другий рік ступеня бакалавра з таких предметів, як бізнес, економіка та маркетинг.

Фонд університету в бізнесі

HIC Hertfordshire International College
Кампус Денне навчання 3 років інформація Великобританія Хетфілд

Hertfordshire Business School викладає більше 50 років і вкладає теорію в реальний досвід роботи, щоб дати студентам старт на конкурентних національних і міжнародних ринках праці.

Перший рік в галузі бізнесу та менеджменту

ICP International College Portsmouth
Кампус Денне навчання 2 семестри Січень 2020 Великобританія Портсмут

Студенти можуть входити на 1-й етап (університетський фонд) або 2-й етап (ступінь першого курсу), залежно від їх кваліфікації. Студентам гарантується просування до другого року відповідного ступеня, за умови, що критерії прогресу задовольняються. Етапи 1 і 2 відбуваються в МСП за допомогою спеціальних викладачів і користуються невеликими розмірами класів.

Бакалаврський Pathway у бізнесі та менеджменті

LBIC London Brunel International College
Кампус Денне навчання 2 семестри Січень 2020 Великобританія Uxbridge

На цьому Pathway ви отримаєте широкий бізнес та управління, а також аналітичні, технічні та міжособистісні навички, необхідні для розуміння, аналізу та вирішення проблем, з якими стикаються сьогоднішні компанії. Вибираючи окремі модулі на пізніших етапах вашого ступеня, вам також будуть надані пільги з вибору професійних іспитів у сфері бухгалтерського обліку, маркетингу або бізнесу та менеджменту.

Бакалаврат GSSP Pathway в управлінні

University of Massachusetts Boston Navitas Global Student Success Program
Кампус Денне навчання 2 - 3 семестри інформація США Бостон

Програма UMass Boston Navitas Global International Student Success, яка дорівнює першому курсу програми бакалавра, задовольняє загальні вимоги до основних вимог до основних напрямків бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу, менеджменту та інформаційних систем.

Бакалаврат Pathway програми - управління та соціальні науки

The Hague Pathway College
Кампус 4 років інформація Нідерланди Гаага

Гаага Pathway College International Foundation Year підготує вас до успіху в ряді різних програм ступеня в THUAS, включаючи бізнес, банківська справа, поведінкові та соціальні науки.