ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Міжнародні студенти, які хочуть вивчати англійську мову та пройти курси для отримання ступеня бакалавра, можуть навчатися в програмі для студентів. Студенти, як правило, знаходять програми для дорожнього руху через партнерську школу американського коледжу чи університету. Після завершення програми стипендіати, як правило, отримують "умовне визнання" в американській школі, щоб закінчити їх ступінь.

Що таке студентський курс економіки? Ті, хто зацікавлений в отриманні ступеня економіки, дізнаються, як різні ресурси керуються різними юридичними особами, від приватних осіб та домашніми господарствами до бізнесу та урядів. Ці ресурси виходять за рамки грошей і можуть включати промислові товари та рівень безробіття. Для проведення аналізу цих ринків курсова робота зосереджена на прикладній математиці, такій як статистика та економіка праці. Також підкреслюється історія економічних систем та економічних теорій.

Студенти часто випускають певний набір навичок, необхідних для успіху в галузі економіки. Програми економістів також зазвичай надають значні навички вирішення проблем, тому студенти можуть надати інформовані рекомендації. Учні також отримують аналітичні навички, щоб краще зрозуміти дані, які вони розкривають. Крім того, комунікація - це навчила майстерність, оскільки економісти покликані пояснити складні ідеї.

Потрібно близько року, щоб закінчити програму студентських курсів. Чи буде студент відвідувати повний або неповний робочий день, може змінити цю шкалу часу. Навчання залежить від школи, де вона знаходиться, і якщо вона є приватною чи публічною. Порівняйте школи та ціни, щоб знайти найбільш відповідний.

Для кваліфікованих економістів достатньо професійних можливостей. Багато хто може знайти роботу як економічних консультантів як у приватному, так і у державному секторі, допомагаючи банкам та іншим фінансовим установам планувати майбутнє зростання або консультувати урядових лідерів щодо того, як краще керувати економічною політикою. Деякі випускники можуть вирішити стати бухгалтерами, переконавшись, що компанії залишаються на бюджеті та витрачають мудро. Інші можуть вирішити працювати у відділі компенсацій та пільг компанії, аналізуючи, як працівники отримують оплату за працю.

 

Будь-хто, хто цікавиться бакалаврською діяльністю в галузі економіки, знайде можливість у партнерських школах у всьому світі, а також в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Економіка Filter

Бакалаврський Pathway в управлінні бізнесом та економіці

The College, Swansea University
Програма Pathway для студентів бакалаврату
<
Денна
англійська
Кампус

Управління полягає у прийнятті рішень та отриманні максимуму від людей на всіх рівнях у всіх типах організацій. Управління бізнесом і економіка в Суонсі надає ряд основних пре ...

Детальніше

Бакалавратський Pathway у галузі бухгалтерського обліку, економіки та фінансів

Birmingham City University International College
Програма Pathway для студентів бакалаврату
<
Денна
англійська
Кампус

Факультет бізнесу, права та соціальних наук має платиновий статус викладання ACCA. Курси бухгалтерського обліку в університеті пропонують дев'ять вилучень із іспитних робіт AC ...

Детальніше