Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми для бакалаврських курсів пропонують студентам можливість полірувати свої знання другої мови, одночасно вони працюють на курсах до університетського ступеня. Учасники можуть покращити свої навички спілкування та письма, поглинаючи себе мовою, культурою та суспільством, відмінними від власних.

Що таке ступінь бакалавра в управлінні? Ця програма надає учасникам навички та знання для роботи на керівних посадах у багатьох різних типах організацій. Студенти можуть вивчати основи ведення бізнесу, а також організацію, керування та структурування організацій. Крім того, вони можуть навчитися ефективно контролювати працівників. Класи, які можуть бути запропоновані, включають управління людськими ресурсами, бухгалтерський облік, фінанси, мікроекономіку та маркетинг.

Студенти можуть навчитися багатьом навичкам у цій програмі, включаючи вирішення проблем та посилення глобальної обізнаності. Окрім того, вони можуть навчитися використовувати статистику, що може бути корисним для багатьох кар'єрів у бізнесі.

Програми "Бакалавратські шляхи" користуються популярністю у всьому світі, і через це студенти можуть вибирати різні онлайн або особисті заняття. Вартість програми для дорожнього руху може відрізнятися залежно від типу навчального закладу.

Шлях до менеджменту може дозволити студентам знайти успіх у багатьох різних спеціальностях, особливо тих, де бізнес відіграє важливу роль. Потенційні посади можуть включати генерального менеджера, фінансового консультанта, бізнес-консультанта, стратегічного планувальника, актуарного аналітика, корпоративного інвестиційного банкіра, вченого даних, бухгалтера, менеджера продукту, монітора соціальних мереж, операційного дослідника та страхового андеррайтера.

Багато університетів пропонують варіанти для учнів, зацікавлених у проведенні програм магістратури. Вони можуть включати в себе курси дистанційного навчання, призначені для в'їзду в будь-яку точку світу, тому, якщо навчальна школа, яка не перебуває поблизу, не пропонує програму навчання, студенти можуть продовжувати її виконувати. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

7 Результати в Дослідження в галузі управління Filter

International Year One in Management and Business Economics

University of Exeter
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Великобританія Ексетер

Академічна підготовка до прямого вступу на другий рік ступеня бакалавра з таких предметів, як бізнес, економіка та маркетинг.

Фонд університету в бізнесі

HIC Hertfordshire International College
Кампус Денне навчання 3 років інформація Великобританія Хетфілд

Hertfordshire Business School викладає більше 50 років і вкладає теорію в реальний досвід роботи, щоб дати студентам старт на конкурентних національних і міжнародних ринках праці.

Перший рік в галузі бізнесу та менеджменту

ICP International College Portsmouth
Кампус Денне навчання 2 семестри Січень 2020 Великобританія Портсмут

Студенти можуть входити на 1-й етап (університетський фонд) або 2-й етап (ступінь першого курсу), залежно від їх кваліфікації. Студентам гарантується просування до другого року відповідного ступеня, за умови, що критерії прогресу задовольняються. Етапи 1 і 2 відбуваються в МСП за допомогою спеціальних викладачів і користуються невеликими розмірами класів.

BA (Hons) - гостинність, туризм і події

IMI International Management Institute Switzerland
Кампус Денне навчання 2.5 - 3 років Відкритий конкурс Швейцарія Люцерн

Програми МВА з питань гостинності, туризму та подій бакалаврату підтверджені Манчестерським університетом Метрополітен, Великобританія.

Бакалаврський Pathway у бізнесі та менеджменті

LBIC London Brunel International College
Кампус Денне навчання 2 семестри Січень 2020 Великобританія Uxbridge

На цьому Pathway ви отримаєте широкий бізнес та управління, а також аналітичні, технічні та міжособистісні навички, необхідні для розуміння, аналізу та вирішення проблем, з якими стикаються сьогоднішні компанії. Вибираючи окремі модулі на пізніших етапах вашого ступеня, вам також будуть надані пільги з вибору професійних іспитів у сфері бухгалтерського обліку, маркетингу або бізнесу та менеджменту.

Бакалаврат GSSP Pathway в управлінні

University of Massachusetts Boston Navitas Global Student Success Program
Кампус Денне навчання 2 - 3 семестри інформація США Бостон

Програма UMass Boston Navitas Global International Student Success, яка дорівнює першому курсу програми бакалавра, задовольняє загальні вимоги до основних вимог до основних напрямків бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу, менеджменту та інформаційних систем.

Бакалаврат Pathway програми - управління та соціальні науки

The Hague Pathway College
Кампус 4 років інформація Нідерланди Гаага

Гаага Pathway College International Foundation Year підготує вас до успіху в ряді різних програм ступеня в THUAS, включаючи бізнес, банківська справа, поведінкові та соціальні науки.