ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Зарахування на A-рівні зазвичай дає студентам цілеспрямоване знання з предметів, які можуть допомогти їм пройти програми вищої освіти. Ці спеціальні курси, як правило, допомагають студентам краще зрозуміти вибрану область навчання.

Що таке A-рівні в бізнесі? За допомогою тематичних досліджень та презентацій ця програма зазвичай надає студентам фундаментальні знання про основні принципи бізнесу. Студенти, як правило, вивчають такі теми, як фінанси, зв'язок та теорія бізнесу, щоб отримати більш глибоке розуміння того, як діють підприємства. Як реалізувати певні практики та побудувати ефективні презентації, можна також охопити всю програму.

Студенти, які навчаються на A-рівнях у бізнесі, зазвичай розвивають такі важливі навички, як спілкування, лідерство та вирішення проблем. Хоча сильні комунікативні навички, як правило, вигідно підтримувати особисті стосунки, вони також корисні у сфері кар'єри. Навички лідерства та вирішення проблем можуть допомогти студентам отримати високооплачувану роботу.

Ціна на курс "A" залежить від того, яка школа пропонує програму. Незважаючи на те, що багато університетів пропонують подібні програми, у кожної установи існує інша ціна навчання, що обумовлює різке різницю між витратами.

Студенти, які мають ступінь в бізнесі, як правило, мають право на майже нескінченну кількість кар'єри. Хоча багато хто вирішив працювати як бізнес-аналітики чи судово-медичні бухгалтери, інші вважають за краще знайти роботу як корпоративних інвестбанків. Деякі займають посади як генеральних менеджерів бізнесу. Вакансії як аналітиків даних та бізнес-консультантів також можуть бути доступними, або студенти можуть вибрати стати актуарними аналітиками. Вони навіть можуть працювати як консультанти з управління або менеджери ризику.

Знайшовши спосіб збалансувати свою освіту з роботою та сім'ями, для багатьох студентів важко. Навколо світу школи працюють над вирішенням цієї проблеми, пропонуючи як онлайн, так і навчальні програми, щоб забезпечити більшу гнучкість. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Бізнес Filter

Рівні

Cheshire College - South & West
Програма A-Level
07 Вер 2020
<
Денне навчання
English
Кампус

Cheshire College - South

Детальніше

Рівень

DLD College London
Програма A-Level
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Рівень бізнесу починається з навчання студентів практичним крокам запуск малого бізнесу. Вона закінчується обговоренням детальних питань, пов'язаних із запуском великої корпор ...

Детальніше

Кембридж рівня

Brickfields Asia College
Програма A-Level
<
Денне навчання
<
11 місяці
англійська
Кампус
Онлайн

Brickfields Азії коледж (BAC), Cambridge International Асоційований партнер з гордістю пропонує програму CIE-Рівень, який дозволить студентам прогресувати в градусах з бухгалт ...

Детальніше