Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Зарахування на A-рівні зазвичай дає студентам цілеспрямоване знання з предметів, які можуть допомогти їм пройти програми вищої освіти. Ці спеціальні курси, як правило, допомагають студентам краще зрозуміти вибрану область навчання.

Що таке A-рівні в бізнесі? За допомогою тематичних досліджень та презентацій ця програма зазвичай надає студентам фундаментальні знання про основні принципи бізнесу. Студенти, як правило, вивчають такі теми, як фінанси, зв'язок та теорія бізнесу, щоб отримати більш глибоке розуміння того, як діють підприємства. Як реалізувати певні практики та побудувати ефективні презентації, можна також охопити всю програму.

Студенти, які навчаються на A-рівнях у бізнесі, зазвичай розвивають такі важливі навички, як спілкування, лідерство та вирішення проблем. Хоча сильні комунікативні навички, як правило, вигідно підтримувати особисті стосунки, вони також корисні у сфері кар'єри. Навички лідерства та вирішення проблем можуть допомогти студентам отримати високооплачувану роботу.

Ціна на курс "A" залежить від того, яка школа пропонує програму. Незважаючи на те, що багато університетів пропонують подібні програми, у кожної установи існує інша ціна навчання, що обумовлює різке різницю між витратами.

Студенти, які мають ступінь в бізнесі, як правило, мають право на майже нескінченну кількість кар'єри. Хоча багато хто вирішив працювати як бізнес-аналітики чи судово-медичні бухгалтери, інші вважають за краще знайти роботу як корпоративних інвестбанків. Деякі займають посади як генеральних менеджерів бізнесу. Вакансії як аналітиків даних та бізнес-консультантів також можуть бути доступними, або студенти можуть вибрати стати актуарними аналітиками. Вони навіть можуть працювати як консультанти з управління або менеджери ризику.

Знайшовши спосіб збалансувати свою освіту з роботою та сім'ями, для багатьох студентів важко. Навколо світу школи працюють над вирішенням цієї проблеми, пропонуючи як онлайн, так і навчальні програми, щоб забезпечити більшу гнучкість. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Бізнес Filter

Рівень

DLD College London
Кампус Денне навчання 2 років інформація Великобританія London

Рівень бізнесу починається з навчання студентів практичним крокам запуск малого бізнесу. Вона закінчується обговоренням детальних питань, пов'язаних із запуском великої корпорації, як-от Dell Computer Plc.

Рівень: бізнес-досліджень

Kingston College
Кампус Денне навчання 2 років інформація Великобританія Kingston upon Thames

Ви дізнаєтеся, як фізичні особи отримати фінансування для запуску нового бізнесу і, як існуючі підприємства реагувати на можливості і загрози.

Кембридж рівня

Brickfields Asia College
Кампус Онлайн Денне навчання 11 - 18 місяці інформація Малайзія Kuala Lumpur Petaling Jaya Shah Alam + 3 більше

Brickfields Азії коледж (BAC), Cambridge International Асоційований партнер з гордістю пропонує програму CIE-Рівень, який дозволить студентам прогресувати в градусах з бухгалтерського обліку, бізнес-менеджменту, комерції, економіки, фінансів, МТЦ, комунікації, юриспруденція, маркетинг і Масова комунікація серед інших.