ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

A-рівні - предметні сертифікати, які в кінцевому підсумку можуть призвести до подальшого навчання, відвідування університетом, професійного навчання чи кар'єру. Багато студентів вирішують навчатися приблизно трьом рівням A протягом двох років, перш ніж проводити серію іспитів, щоб забезпечити випуск.

Які існують A-рівні в бізнесі? Студенти, які вирішили взяти участь у програмі такого типу, можуть набувати сильних основних знань про ділові практики та принципи. Більшість студентів, які навчаються, будуть мати вступний характер, і вони можуть включати бухгалтерський облік, фінанси, менеджмент, підприємництво та економіку. Студенти можуть дізнатися більше про те, як організації функціонують та як бізнес-рішення впливають на операції компанії, працівників та глобальні ринки.

Однією з основних переваг фокусування на бізнес-дослідженнях є те, що вона може дати студентам глибокі знання в конкретній галузі, що може дати їм перевагу, коли вони проводять додаткову освіту. Студенти також можуть вдосконалювати свої навички навчання та досліджень, які можуть допомогти їм успішно проходити додаткові ступені.

Що це коштує, щоб заробити A-рівні в бізнес-дослідженнях? Це залежить від відвідування школи, тривалості часу, необхідного для завершення кожного класу, а також необхідних підручників та матеріалів.

Після закінчення оцінки рівня A студент, який закінчив цю програму, може вирішити зайняти посаду в бізнес-середовищі або продовжувати займатися аспірантом або ступенем бакалавра в галузі бізнесу або суміжних галузях. Студенти, які хочуть перейти безпосередньо до робочої сили, зможуть працювати менеджерами облікових записів, операційними аналітиками, дослідниками ринку або продавцями для організацій практично у будь-якій галузі.

Студенти можуть працювати над тим, щоб заробити свої A-рівні в бізнес-дослідженнях через онлайн або особистий формат. Щоб отримати додаткові відомості про доступні програми, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою службою школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Бізнес-дослідження Filter

Рівні

Cheshire College - South & West
Програма A-Level
07 Вер 2020
<
Денне навчання
English
Кампус

Cheshire College - South

Детальніше

Рівень

DLD College London
Програма A-Level
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Рівень бізнесу починається з навчання студентів практичним крокам запуск малого бізнесу. Вона закінчується обговоренням детальних питань, пов'язаних із запуском великої корпор ...

Детальніше

Кембридж рівня

Brickfields Asia College
Програма A-Level
<
Денне навчання
<
11 місяці
англійська
Кампус
Онлайн

Brickfields Азії коледж (BAC), Cambridge International Асоційований партнер з гордістю пропонує програму CIE-Рівень, який дозволить студентам прогресувати в градусах з бухгалт ...

Детальніше