Програма сертифікатів управління проектами

Загальні відомості

Опис програми

Організаційна узгодженість залежить від того, що менеджери проектів демонструють стратегічні навички у розподілі завдань, часу та ресурсів для ефективної реалізації проектів вчасно та в межах бюджету. Ця програма сертифікатів призначена для керівників проектів та людей, які прагнуть стати менеджерами проектів, щоб виробити дисциплінований підхід до проектів. Ви розвинете ключові навички та компетенції, окреслені PMI у трикутнику талантів. В кінці програми ви матимете навички, інструменти та впевненість для успішного керівництва та управління проектами у вашій організації.

Програма представляє як теоретичний, так і практичний прикладний підхід до управління проектами у відповідності з Керівництвом до сукупності знань з управління проектами (Керівництво PMBOK®).

Наша сертифікаційна програма готує учасників до складання сертифікаційного тесту та отримання професіоналів з управління проектами (PMP) ®. Сертифікація визнана у всьому світі та підвищує рівень працевлаштування та сприяння розвитку.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The College of Continuing Education (CCE) at Sacramento State has been offering courses, seminars and workshops since 1951. Although times have changed since our founding, we remain committed to servi ... Детальніше

The College of Continuing Education (CCE) at Sacramento State has been offering courses, seminars and workshops since 1951. Although times have changed since our founding, we remain committed to serving the community through higher education. Whether you’re interested in exploring just one course or enrolling in an entire degree or certificate program, CCE is here every step of the way to ensure you find the center of your success. Згорнути