Програма музичного фонду

Загальні відомості

Опис програми

Рівень бізнесу починається з навчання студентів практичним крокам запуск малого бізнесу. Вона закінчується обговоренням детальних питань, пов'язаних із запуском великої корпорації, як-от Dell Computer Plc.

Що таке бізнес у DLD?

Частина факультету соціальних наук, A Level Business на коледжі DLD дозволяє учням розвивати цілісне розуміння організацій у різних секторах бізнесу та середовищах, спираючись на місцевий, національний та глобальний контексти. Ми сприймаємо творчість і працюємо, щоб прищепити вимірюваний підхід до вирішення питань, які в кінцевому підсумку призводять до обґрунтованих суджень, які уникають підходу «одного розміру для всіх».

Вчителі застосовуватимуть низку аналітичних методів, таких як аналіз беззбитковості, інструменти оцінювання інвестицій та аналіз співвідношення для вивчення можливостей бізнесу та проблем. Вони будуть обладнані для визначення відповідної бізнес-стратегії в різних контекстах. Бізнес-преподавачі в DLD прагнуть створити атмосферу, яка є динамічною з точки зору її передачі тематичного матеріалу, стимулюючого та стимулюючого, а також сприяє усвідомленню подій та проблем в глобальному комерційному середовищі.

Студенти в перший рік програми будуть працювати в напрямку кваліфікації АС. Зміст першого року формує основу рівня Eduqas A, який завершується на другому році.

У сучасному цифровому віці для учнів важливо довести свою освіту до майбутнього.

На додаток до загального напряму ключових компонентів, студенти вивчатимуть наступні компоненти:

Компоненти предметів музики

МУЗИЧНА ТЕОРІЯ (ФАКУЛЬТЕТ ТВОРЧИХ МИСТЕЦТВ)

ABRSM (асоційована рада Королівських шкіл музики) є одним з найстаріших і найбільш шанованих дослідницьких органів у світі. Студенти будуть викладати теорію музики 5-8 класів індивідуально нашим Королівським коледжем і Королівською академією музики, навчених персоналом і матимуть можливість складати іспити два рази на рік (листопад)

Гармонійний словник

 • Гармонійний словник
 • Стиль написання / клавіатура з чотирьох частин
 • Завершення структури в заданому стилі
 • Оцінка читання
МУЗИЧНИЙ АНАЛІЗ (ФАКУЛЬТЕТ ТВОРЧИХ МИСТЕЦТВ)

Це інтенсивний курс, що забезпечує огляд історії музики з 1770 до 1910 року. Студенти будуть навчені, як використовувати стандартну музичну лексику для аналізу музики. Це внутрішньо розглядається в середині січня.

 • Введення в слухові навички та аналіз
 • Стилістичні особливості кожного музичного періоду
 • Ключові композитори
 • Симфонія

Метод оцінки: Зовнішня сертифікація

НАВЧАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ НАВЧАННЯ (ФАКУЛЬТЕТ ТВОРЧИХ МИСТЕЦЬ)

Студенти будуть мати індивідуальні уроки за своїм принциповим інструментом / голосом, а також на вторинному інструменті / голосі, щоб підготувати їх до практичних іспитів ABRSM.

Це зовнішньо розглядається ABRSM у березні / квітні та червні / липні.

 • 8 клас або підготовка до дипломного іспиту в принципі
 • Підготовка до іспиту на вторинний інструмент
 • Підготовка до усного іспиту для практичних оцінок
 • Уроки техніки Олександра (сертифіковані та навчаються зовні)
 • Обов'язкове відвідування однієї позакласної музичної діяльності (ЕКА)

Метод оцінки: Зовнішня сертифікація

СКЛАД (ФАКУЛЬТЕТ ТВОРЧИХ МИСТЕЦТВ)

Композиція є обов'язковою майстерністю для студентів музики у Великобританії. Успішні студенти повинні продемонструвати технічні знання та творчі здібності.

Це внутрішньо розглядається в травні.

 • Написання композиції до стислого
 • Використання програмного забезпечення Sibelius для управління музичними елементами
 • Створення професійних музичних балів
 • Написання композиції у вільному стилі

Метод оцінювання: Письмовий іспит

Вимоги до вступу до музики: Студенти в даний час повинні працювати в стандарті 8 класу на рівні Distinction або еквіваленті.

Вимоги до вступу до іноземних студентів

Щоб вивчити Рівні, поточні або очікувані результати іспитів повинні бути еквівалентні або вищими, ніж GCSE (загальний сертифікат середньої освіти) щонайменше з 5 предметів та мінімальний рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 5.0.

На початку кожного навчального року студенти, які пройшли курс «A», не пройшовши курс «C» в GCSE або IGCSE англійською мовою або з академічним англійським оцінкою нижче 6,5, загалом повинні приєднатися до навчального курсу Академічного англійської мови на час навчання рік, який буде заплановано разом з уроками рівня A.

Якщо ваш рівень англійської мови недостатній для задоволення критеріїв вступу до програми A-Level, вам, як правило, буде запропоновано місце на колегії DLD Abbey One Year Pre-sessional (попередній рівень), щоб підвищити рівень англійської майстерності до потрібного рівня.

Студентська історія

«Відділ музики допоміг мені розвивати свої навички у складі, виконанні та загальному музичному розумінні. Як композитор / піаніст я вважав програму дуже корисною та гнучкою. Репетитори дійсно піклуються про студентів, і якщо щось не зрозуміло, вихователь продовжуватиме роботу, поки ви його не отримаєте ».

Михайло Бозильов, DLD College London Alumnus

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities.

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities. Згорнути