Програма англійської мови

Загальні відомості

Опис програми

Прискорена програма англійської мови (ELP)

Програма англійської мови (ELP) в Santiago Canyon College (SCC) - це інтенсивна програма англійської мови, призначена для початківців, середніх та просунутих міжнародних (F-1) студентів, які прагнуть вдосконалити свої навички англійської мови в рамках підготовки до навчання в американських коледжах та університетах. Програма призначена для студентів, які мають певні знання англійської мови.

ELP - це тест з англійської як іноземної мови (TOEFL) - підготовчий і академічно орієнтований. Ці заняття пропонуються через 16-тижневий семестр (осінь

Міжнародні студенти отримують можливість взаємодіяти з студентами КДК, беручи участь у діяльності партнерів для розмов. Навчальні семінари надаються та інтегруються в навчальну програму ELP.

Навчання англійської мови зосереджується на таких областях, як граматика, слухання, розмова з розвитком словникового запасу, навички письма та читання. Студенти піддаються культурним аспектам мови та її прагматичному застосуванню через участь у вибраних заходах на території кампусу та через різні семінари. Семінари ретельно відбираються на основі знання мови студентів. Крім того, підготовка до тесту TOEFL включена в програму.

По завершенню та успішному тестуванню студенти переходять до програми кредитної роботи.

 • Досвідчені викладачі, які розуміють проблеми вивчення мови, навчають всі курси.
 • Всі курси використовують різноманітні методики та методи навчання.
 • Всі курси орієнтовані на студентів і підкреслюють практику.
 • Підготовка до іспиту TOEFL.

Програма англійської мови акредитована Комісією з акредитації для коледжів громад та молодших шкіл (ACCJC) Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC)


Як почати

 • Застосувати:
  Подайте всю заявку та всі необхідні документи до Міжнародної студентської програми - Email: international@sccollege.edu Телефон: 714-628-5050.
 • Відвідати орієнтацію:
  Надаватиметься обов'язкова орієнтація. Студенти отримають огляд програми та коледжу, а також інформацію про правила та процедури імміграції.
 • Візьміть тест на розташування англійською мовою:
  Студенти пройдуть тест на оцінку для розміщення у відповідній когорті, щоб оптимізувати свій успіх. Тест на розміщення буде наданий під час орієнтації, а для завершення буде потрібно до двох годин.
 • Реєстрація:
  Студенти будуть зараховані до ELP відповідно до результатів тестування. Студенти можуть отримати допомогу в Міжнародному студентському бюро, SCC, A-203.

Терміни подання заявки

Осінній семестр:
(Серпень - грудень)

1 липня


15 серпня

Для заявників за межами Сполучених Штатів


Для студентів F-1 у Сполучених Штатах

Сесія 8 тижнів:
(Жовтень - грудень)

15 серпня


31 вересня

Для заявників за межами Сполучених Штатів


Для студентів F-1 у Сполучених Штатах

Весняний семестр:
(Лютий - червень)

4 січня


1 лютого

Для заявників за межами Сполучених Штатів


Для студентів F-1 у Сполучених Штатах

Сесія 8 тижнів:
(Квітень - червень)

15 лютого


31 березня

Для заявників за межами Сполучених Штатів


Для студентів F-1 у Сполучених Штатах

Літній семестр:
(Червень-серпень)

1 травня


15 травня

Для заявників за межами Сполучених Штатів


Для студентів F-1 у Сполучених Штатах

Оцінка витрат на семестр

Вартість навчання за семестр

Розрахункові витрати на 8 тижнів

Вартість навчання за семестр

* Пропонується тільки групам, на контрактній основі, за умови наявності.

Плата за навчання та збори можуть бути змінені без попередження.

Останнє оновлення Кві 2019

Про навчальний заклад

Santiago Canyon College (SCC) is a dynamic award-winning Southern California Community College within the Rancho Santiago Community College District. SCC campus is located in the city of Orange, which ... Детальніше

Santiago Canyon College (SCC) is a dynamic award-winning Southern California Community College within the Rancho Santiago Community College District. SCC campus is located in the city of Orange, which has been named one of the 50 Safest College Towns in America by The SafeWise Report. From our founding, Santiago Canyon College’s inclusive community continues to redefine the truly student-focused experience. Diverse programs and certification paths, proven transfer successes, and accessible state of the art facilities are just the beginning to us. Attending SCC empowers the individual student to seek the opportunities they deserve and desire, right here, right now. Згорнути